Nathan Never Özel Albüm - Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 12 Ocak, 2013, 19:27:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

hennessy

özel albümün en arkasında reklamları var
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Yeni kitap reklamları güzel haberler, bunların gazı ile Nathan 3.albüm ilk hikayeyi okudum bile.  ;)
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

1 hafta falan önce çıkmış olsa muhtemelen Dampyr veya Saguaro'dan birini bırakıp bu albümü alacaktım.
Ben Dampyr'le Saguaro'yu aldım ertesi gün çıktı, tüm üyelerin ortak sıkıntısı; siparişin ertesi günü yeni yayın çıkması ;D

hennessy

Meteorun Günü-Tam Macera Sigmund Ekli-Siber Uzayın Okyanusları

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 24 Haziran, 2013, 08:30:48
Siberuzay muhabbeti bıktırdı yaw  :P
Eee Adamlar ne yapsın konu uzay üzerine... ::) :o :D

hennessy

Mutant komutan halkı ile birlikte bir uzay gemisini kaçırır. Dünya birliklerini vurmak ile tehtit eder. Bu gemiyi etkisiz hale getirmek için Nathan'ı ordu yüzbaşı rütbesi ile göreve alır. Ama olaylar beklendiği gibi gelişmez. Sonu Teks hikayeleri finali tadında bitti o beni sevindirdi. Gerek aksiyon gerek çizimler gerekse son sahne ters köşesi ile tadından yenmeyen bir Nathan Never macerası daha bitti.

rumar80

Üçüncü özel albüm de tamamlandı. İçinde birbirinden ilginç iki macera ile.
   İlk macerada yörünge kolonileri/Dünya yönetimi/mutantlar arası gerginlik ve patlamaya hazır savaşa adım adım yol açılıyor gibi.
   İkinci macerada ise Skotos'un "iyi" oğlu Jack'in annesi hakkındaki acı gerçekler ve Skotos ailesinin derinliklerine yolculuk yapıyoruz.
   Bir çok yan karakteri ve anlatacak öyküsü ile Nathan Never her seferinde değişik tatlar sunmaya devam ediyor.

kalidor

---Dikkat Spoiler içerebilir-----

2. macerada Skotos'un oğlu Kal geri dönüyor. Normal seride Gabriel, Kal'ı paramparça etmişti. Fakat öğrendiğimize göre Gabriel Kal'ın zihnini ve bilincini emmiş ve daha sonra Skotos'la yaptığı bir anlaşmayla bunu bir makineye aktarmış. Skotos'ta 3-5 yıl uğraşıp oğlunu bir klon bedende yeniden canlandırıyor. Şimdi sorum şu: Gabriel böyle bir anlaşma yapmış mıydı (ben hatırlamıyorum) ve yaptıysa ne amaçla Kal'ı kurtarmak istesin? Yoksa Kal'ı kurtarmak için Bonelli böyle bir anlaşmayı özel albümde mi icat etti?
Crom! Ölüleri Say...

Eflatun

5.Özel albüm  2. macerada patron Reiser değil  :-\  ne iştir ?

lemazmatik

Alıntı yapılan: doruk - 26 Ağustos, 2013, 12:06:28
5.Özel albüm  2. macerada patron Reiser değil  :-\  ne iştir ?

normal seride 90lı yıllardayken özel seride 2005 i geride bırakmamız hiç uygun değil bence. Böyle kafamız karışıyo sonra :(

Nemo

İlerleyen maceralarda Reiser ölüyor. Daha doğrusu akıbetinin ne olduğu tam anlamıyla belli değil. Yerine Solomon Darver geçiyor.
Özel Alfa Ajanı

Eflatun

Reiserin karizması yok bu adamda  :D hamal gibi bir tip yapmışlar.

rumar80

Alıntı yapılan: Nemo - 26 Ağustos, 2013, 13:47:41
İlerleyen maceralarda Reiser ölüyor. Daha doğrusu akıbetinin ne olduğu tam anlamıyla belli değil. Yerine Solomon Darver geçiyor.

NEMOOOOO!!!
   Yok böyle spoiler