Çizgi Düşler ile Mini Söyleşim

Başlatan hennessy, 25 Nisan, 2013, 09:48:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

Murat bir kez daha yaptığın yüz yüze söyleşi ile bizlere hem keyifli bir mini söyleşi okuttun,hem de bir yayıncımız ve yayınları hakkında ilk elden bilgi sahibi olmamızı sağladın..çizgi roman sevdalıları açısından bir yayıncının vizyonunu bilmek ve yayıncılığın bir de onlar tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek iyi oluyor..teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

altay1944

Murat bey eve gidince kuşkusuz okurum ama kurumda blogspot yasaklı site demektir.Bu tür paylaşımları forumda yaparsanız sevinirim.
Sevgi   &   saygı
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Evde okuyup yorumumu yazarım. Ellerine sağlık Murat.

dursar

COK TESEKKURLER.GUZEL BIR CALISMA OLMUS.ELINIZE SAGLIK.

pearl jam

Teşekkürler pek iyi haberler alamasak da güzel ve aydınlatıcı bir söyleşi olmuş.

Thorgal konusu sonunda netliğe kavuştu. Remzi nin bastığı sayıları alıcaz artık yapacak bir şey yok.

Wasteland çok iyi bir çizgi roman satmamasına çok üzüldüm. İlker Özer'in aşağıda söyledikleri durumu özetliyor sanırım : 

Çoğu zaman piyasadaki alıcıların önceliğinin çizgi roman okumak değil, geçmişte okudukları çizgi romanları alıp nostalji yapmak olduğunu düşünmeden ediyorum. Örneğin, şu an Teksas veya Tommiks yayınlansa büyük ihtimalle en çok satan çizgi romanlar arasına girer gene. Ama gidip yeni bir şey denemek isterseniz satışlarınız yerinde sayar.

kalidor

Teşekkürler Murat Abi, güzel bir röportaj olmuş. 10+ rep veriyorum :D
Crom! Ölüleri Say...

V

Teşekkürler Murat.
Tolga için de belirsizlik devam ediyor. >:(
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Wasteland konusunda üzüldüm ama Julia ve Nathan'dan sıkıntı yokmuş gibi görünmesine sevindim. Baksanıza İlker o Nathan senin bu Nathan benim yayınlamaya devam edecekmiş.

darkwood

Bilgilendirici bir götüşme olmuş Murat'ı tebrik ederim.
Bu ayki Nathan yayını konusunda bugün İlker den aldığım son haber, hafta sonuna kadar Gigante nin yetişeceği yolunda ve normal yayın sayısınında yetişme ihtimali olduğunu öğrendim.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Teşekkür ederim arkadaşlar bir kaç röportaj daha sırada inşallah cevapları gelir onlarıda yayınlarız. Wasteland'ın satmaması benide üzdü.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Raportaj için Teşekkürler Murat. Arkadaşlar,Çizgi Düşler Brendonun satışındanda memnun değilmişler.onada yüklenmemiz lazım.Bence Brendonun değeri yeni yeni anlaşılıyor.Juliayaya ise sattığına çok sevindim... 8) :) ;)

haysat

Murat gerçekten güzel bir röportaj olmuş.

Thorgal konusuna gerçekten üzüldüm.Ama yapacak bir şey yok İlker'de kendince haklı.

Brendon için henüz erken "gerçi 9 cilt"oldu ama,bizim insanımız yeni şeyleri çabuk kabullenmiyor ben onu anladım.

İlker'in dediği gibi Tommiks ve Teksas şu an tekrar basılsın yine satar "hele renkli " olursa.

Nathan  Never ve Julia için sevindim. hele Julia senelerce Çizgi romanların arasında "üvey evlat" muhamelesi görüyordu. Rüştünü ispat etmiştir artık.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

tunaorhun

Brendon'un bazı sayıları satış sitelerinde tükenmiş görünüyor. Satmaması gerçekten ilginç.

kalidor

Salı günü İlker Özer Thorgal için sene sonu demişti :-\ Kitap fuarında görebileceğiz yani. Thorgal yan seriler şu an düşünülmüyor galiba
Crom! Ölüleri Say...