Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Benim ilgimi çeken sadece Cassıdy. İlk sayısını okuyup beğeniriz inşaallah.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Maşallah 2014'e hızlı başladık.Yayınevleri peşpeşe çizgi roman yayınlama hazırlığı içindeler.Bu üç çizgi romanı alıp okuyacağım.

Nightrain

Cassidy kaç cilt olacak? Yayınevi sözünde durup hepsini çıkartırsa alırım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

s.b

Bildiğim kadarıyla Cassidy 18 sayı. Ayda bir yayınlansa birbuçuk senede tamamlanır. Dobişko cilt olarak yayınlansaydı daha iyi olurdu.

s.b

Prestij'den Jeriko gelseydi iyi olurdu.

DAMPYR

Çoğu okuyucu dobişko cilt istiyor ama İlhan Beyin buna pek yanaşacağını sanmıyorum.Neyseki Seriler kısa ama nick raider'a İlk sayıdan itibaren dobişko bir cilt yakışırdı doğrusu başka türlü 200 sayı nasıl bitecek.... ??? ::) :(

konnektör

Hızır Bey öldü galiba kimse söz etmiyor.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

hanac

Bu hafta sonu 3 yeni serinin de Kadıköyde olacağı duyumunu aldım.

Fiyatları da çok uygun olacakmış.

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: hanac - 06 Mart, 2014, 19:05:24
Bu hafta sonu 3 yeni serinin de Kadıköyde olacağı duyumunu aldım.

Fiyatları da çok uygun olacakmış.
Kimden duydun? Fiyatları ne kadar uygun olacakmış? Sakın korsan olmasın bunlar. Olası durumlar için korsan kitap ihbar hattımız... 0800 vs. vs.  :P

DAMPYR

Alıntı yapılan: Presstij - 06 Mart, 2014, 19:37:31
Kimden duydun? Fiyatları ne kadar uygun olacakmış? Sakın korsan olmasın bunlar. Olası durumlar için korsan kitap ihbar hattımız... 0800 vs. vs.  :P
Demekki Kitaplar nihayet geliyor.yoksa gelmiyormu... ??? ::) :o

esattr

Cassidy'in ilk sayısı hem çizim hem de konu olarak çok hoşuma gitti... Diğer sayılarda böyleyse tek kelimeyle SÜPER

darkwood

Alıntı yapılan: esattr - 06 Mart, 2014, 21:54:05
Cassidy'in ilk sayısı hem çizim hem de konu olarak çok hoşuma gitti... Diğer sayılarda böyleyse tek kelimeyle SÜPER

Maşallah biz daha kitabı bile görmeden, siz okumuşsunuz bile.
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Presstijin yeni yayınlarını merakla bekleyenlerdenim.Bugün yarın derken mart geldi .Nickin baskısından anladığım kadarı ile yönetim yeri Ankaraya taşınmış ve bildiğimiz prestij presstij olmuş.Bir farkındalık var gibi.Çizgiroman baskı yönetim Ankaradan yürürmü...Bakalım...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Presstij'in yeni yayınları Cassidy, Legs Weaver ve Nick Raider'ın ilk sayıları bugün Kadıköy de satışa sunuldu.
7,5 TL lik çok uygun etiket fiyatları ile okuyucu için de oldukça cazip olarak piyasaya sürülen bu kitaplar
için İlhan'ı ve bu yayınlara destek olan arkadaşları kutluyorum.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

çok uygun fiyat politikası ve yeni yayınlarıyla piyasada ki yerini alan "prestij"e ve emeği geçenlere teşekkürler..satışlarınız bol,serileriniz daim olsun  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR