AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 14 Mayıs, 2019, 12:04:47
  Bu sezon son değil. Altıncı sezon başlamadan yedinci sezon onayını aldı.

Bir dizi düşünün aynı sezon içinde hem vasat gidecek hemde sezon finalini harika yapacak. Çok sağlam son 3 bölüm izledim ve efsane geri döndü selam çocuklar.....

8/10

İyi ki devam ediyor 7.sezondan ümitliyim Furry görürüz bence...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

https://www.youtube.com/watch?v=So1yYDZBgBc
Agents of SHIELD 7. Sezon Fragmanı - Final Sezonu

Agents of SHIELD bitiyor Maalesef herkesi üzecek gelişme Deadline sitesinin haberiyle birlikte ortaya çıktı. Agents of SHIELD'ın yedinci sezonla birlikte seyircilere veda etmeye hazırlandığı anlaşıldı. Marvel TV projelerinin başındaki Jeph Loeb dizinin biteceğini şu sözlerle ifade etti: "Tam olarak ne yaptığınızı bildiğiniz zaman hayat memat meselesi gibi görünen önemli konularda daha büyük riskler alabilir hale geliyorsunuz. En ciddi kararlar bile artık gerçekten değerlendirme altına alınıyor çünkü aldığınız o şaşırtıcı kararı bir sonraki sezonda nasıl toparlayacağınızı düşünmeniz gerekmiyor. Yaptığınız şeyin hikayenin sonu olacağını biliyorsunuz."

https://www.log.com.tr/marvel-hayranlarini-uzecek-agents-of-shield-7-sezon-karari/

Nomad

An itibariyle 2. sezon bitti.
1. sezon 10 bölüme kadar tekno "Arka Sokaklar" olan dizide gözüm Rıza Baba yı aramadı değil.
11. bölüm eh işte
12. bölüm idare eder
13. bölüm fena değil,
14. Bölüm gideri var
15. bölüm iyimiş lan
Sezon finali vay emenike
2. Sezon zaten benim çok sevdiğim Inhuman mevzuunu derinlemesine işlemesi, yeni katılan karakterlerin frekansının benimle tutması ve derinleşen konusuyla çok iyiydi.
Bu arada, ben bu kadar ihaneti GoT da görmedim.
Ulan herkesin mi sütü bozuk olur bir ortamda.
Alemde bi delikanlı vardı.
Onu da harcadılar zaten.
Dizi sağlam gidiyor.
İlk 10 bölüme sabredin, sonrası fena.

Nomad

Sezon 3 Bölüm 5
Fitz, sen adamısın dibisin.

hennessy

AGENTS OF S.H.I.E.L.D.bize veda etti. En kötü sezonu idi. Bu kadar güzel konular işlemişken sağlam bir sonu hak ediyordu....