Altın Madalyon Postası

Başlatan pizagor, 30 Temmuz, 2013, 12:07:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

1975 İstanbul Üsküdar doğumluyum. İstanbulluyum ama soranlara Kadıköylüyüm derim. 37 yıllık Kadıköylülükten sonra yaklaşık 6 aydır Ankara'ya adapte olmaya çalışıyorum.
4-5 yaşlarında çizgiroman okumaya ve biriktirmeye Asteriks albümleriyle başladım. Hemen hemen hiç ara vermedim. Sadece üniversite döneminde gezmeye – tozmaya param yetmediğinde birkaç kez comics ve Türkçe çizgiroman birikimimi hafifletmek durumunda kaldım, çok pişmanım.
Çizgiroman en büyük hobim ama onun dışında sinema, fantastik ve bilimkurgu edebiyatı, yurtiçi – yurtdışı gezme tozma, pinpon zorunluktan değil de keyif için ilgilendiklerimden.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Bu yazdıklarınızdan evlenme ilanı gibi bir mana mı çıkarmalıyım acaba? Ankara'da başka hanım arar gibi bir haliniz var. Çizgi roman seven bir eş zor bulursunuz. Ben bulabilseydim hemen evlenirdim. İkinci altılı seriyi de onunla beraber yapardık. Çocuklara da mutlaka Tex, Zagor, Zeyna, Tommiks, Kit ve Mister No adlarını verirdik.
Yinede ben de şansımı deneyeyim bakayım. Belki bir aklı eksik bulurum.
1968'de istanbul Süleymaniye Doğumevinde dünyaya geldim. Gencim, yakışıklıyım "üretken" bir bayan arıyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Geçenlerde Ali Recan'ın Alfa ve Marvel yayınlarında yeralan Asgard Postası ve Kimmeryalılar Kulübü gibi bölümlerinin mevzusu geçmişti. Ben de bu platformda benzer bir uygulama başlatayım dedim. İnsanlar yazıştıkça sanallıktan sıyrılıp iletişimde olduğu kişinin neye benzediğini bilmek de istiyor.

s.b

Abi madem öyle diyorsunuz o halde fotoğraflarımızı da koyalım. Daha samimi oluruz.

s.b

Evveeeet daha samimi olmak adına birkaç resim. Son bir haftadır evi boyuyorum. Dağılan çizgi romanları toplamakta oğlum Ömer'e kalıyor.

s.b

Bayrak Boya Ekibi hep bir arada:

Sağımdaki de Mustafa solumdaki de Mustafa

Soldan sağa: Mustafa, Hasan, Sami, Ömer, Ali, Mustafa.

Mutfağa attığımız son fırça derbeleriyle bu işi de bitirdik.

pizagor

DAMPYR

Bir şey soracağım Sami Bey Mustafa isminde bir çocuğunuz varken niye bir daha Mustafa ismini bir başka çocuğa koyma gereği duydunuz... ??? ::) :)

s.b

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ağustos, 2013, 18:15:20
altıncı nerede Sami Ağabey?

Altıncı annesiyle yemek hazırlığında poz vermek istemediler.

s.b

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Ağustos, 2013, 18:17:20
Bir şey soracağım Sami Bey Mustafa isminde bir çocuğunuz varken niye bir daha Mustafa ismini bir başka çocuğa koyma gereği duydunuz... ??? ::) :)

Mustafa ismini cok severim. Tam adları şöyle; büyüğü Mustafa Ali küçüğü Mustafa Şaban.  Şimdi diyeceksiniz ki Mustafa Ali varken niye birisine de Ali İsmini koydunuz. Onu da izah edeyim. Rahmetli anacığım ilk oğluma babamın adı olan Ali'yi vermek istedi. Ben ilk çocuğa Mustafa koyalım sonrakine inşaallah ali ismini veririz dedim. Böylece İsim Mustafa Ali oldu. Sonra olan çocuğuma da Ali ismini vererek sulh sağlanmış oldu.

kalidor

Abi maşallah hepsi boy boy. Sizin ev her daim şenliklidir  :D
Crom! Ölüleri Say...

aa

Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Allah hepsine uzun ömürler versin Sami Bey.Bu kadar çocuktan size Çizgi Roman Okuma fırsatı kalıyormu.... ??? ;D :D

darkwood

Tayfa sağlam maşallah, hepside çizgi roman okuyormu?
Darkwood Sakinleri..

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 04 Ağustos, 2013, 22:06:55
Abi maşallah hepsi boy boy. Sizin ev her daim şenliklidir  :D
Alıntı yapılan: aa - 04 Ağustos, 2013, 22:22:00
Maaşallah....

Sağolun varolun arkadaşlar. Bizim ev her zaman hareketlidir. Hepinize bol çocuk tavsiye ederim.