Altın Madalyon Postası

Başlatan pizagor, 30 Temmuz, 2013, 12:07:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Ağustos, 2013, 22:25:19
Allah hepsine uzun ömürler versin Sami Bey.Bu kadar çocuktan size Çizgi Roman Okuma fırsatı kalıyormu.... ??? ;D :D
Alıntı yapılan: darkwood - 04 Ağustos, 2013, 22:33:56
Tayfa sağlam maşallah, hepside çizgi roman okuyormu?

Çizgiroman okumaya mümkün olduğu kadar ara vermemeye çalışıyorum. Arada sırada çocuklarla güreşmekte iyi oluyor.

Çizgiroman okuyanlara gelince, büyük Mustafa Kızılmaske okuyor. Ömer Red Kit ve Avatar'ı okuyor. Hasan ise Death Note okudu. Diğerlerinin çizgiromanla arası yok.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

İsmim Güneş Semerci.Nam-ı diğer Tommikser ;D

1981 yılının Cuma sabahı saat 1-2 civarlarında Manisa'nın Alaşehir ilçesinde gözlerimi dünyaya açmışım.Çocukluğumun ilk yılları kasabada geçtiğinden çok hareketli ve eğlenceliydi.O zaman milliyetin verdiği renkli Red Kit'lerle çizgi romanla tanıştım.Çok heyecanlı okuduğumu hatırlıyorum.O zamandan beri Red'i çok severim.İlkokul ikinci sınıftan sonra Selçuk'a taşındık.Reklamlarda gördüğüm Superman çizgi romanını babamdan istedim kırmadı almaya gittik.Bulamayınca Conan aldı.O saatten sonra artık bir bağımlıydım.Bağmlılığımı azaltmak için zaman içerisinde her şeyi deneyen babam başarısız olunca o zamanın babalarına özenerek bir çuval çr'yi sobada yaktı.Bu bağımlılığı azaltacağına daha da şiddetlendirdi.Bu şiddet artık tanımlanamaz duruma gelmiş vaziyette.

2010 yılında evlendim.Ondan öncesi çok hareketli değil.Okul falan standart gitti.Şimdi de biraz standardın dışında devam ediyor.Altınmadalyon ile tanışmam da bir milattır.İtki ile alınan çr lerin haddi hesabı yok.Şimdi çok fazla çr var.Okumak hala heyecanlı.Tokat'a yolu düşen herkesi beklerim...

hanac

Soldaki Güneş, sağdaki Tom Mikser.

tommikser

Çift karakterli olduğumnun bir resmidir.Tam obsesif.İstanbul'a gelen munis güneş nette canvar güneş yan yana  ;D ;D ;D

s.b

Yakışıklı adam derler ya, işte o söz Güneş için söylenmiş.

tommikser

Allah razı olsun abi.Öğrencilik yıllarımdan kalma o zaman daha saçlıymışım gittikçe Hasan abiye benziyorum ;D ;D ;D

Sende oğlanların arasında maşallahın var sanki arkadaşları gibisin :D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 05 Ağustos, 2013, 11:08:52
Allah razı olsun abi.Öğrencilik yıllarımdan kalma o zaman daha saçlıymışım gittikçe Hasan abiye benziyorum ;D ;D ;D

Ben saç ektirdim, son halim aşağıdadır

tommikser

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 05 Ağustos, 2013, 11:31:40
Gözlüklerin feciymiş abi 8)

Saç ve gözlükler insanı nasılda değiştiriyor.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Güneş'im sen pek bilmezsin Hasan abinin gözlük koleksiyonu bir efsanedir
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Sami Abi maşallah delikanlılar büyümüşler,sırtın yere gelmez senin.

"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Alıntı yapılan: V - 06 Ağustos, 2013, 00:18:35
Sami Abi maşallah delikanlılar büyümüşler,sırtın yere gelmez senin.

Hiç farkında değildim büyüdüklerinin. Şu fotoğraflar sayesinde birisinin boyunun beni geçtiğini farkettim. Utanmaz velet. Hiç babadan uzun olunur mu? Biz babamızdan uzun değildik.