Zagor 600-605 Hellingen ile son kapışma

Başlatan NIC, 27 Ağustos, 2013, 20:11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

NIC

Hellingen'in dönüşüyle ilgili sayfalar gelmeye başladı.İşte karşınızda "genç" Hellingen  :o

Berkdinho

Hellingen'ı en son gördüğümüzde Wendigo'nun tutsağıydı. Bir şekilde Wendigo'dan paçasını sıyırıp mı Zagor'un başına yeni çoraplar örecek yoksa geçen seferki gibi bir Hellingen & Wendigo işbirliği mi olacak merak ediyorum doğrusu. Sevimli(!) bilim adamımızın geçmişini görecek olmamız bu Hellingen macerasına ayrı bir tat katacaktır.
The Right Man When Things Go Wrong

İlhan Yılmaz

Hellingen denen mel'un arkadaş 600.renkli sayıda tekrar arzı endam ediyor...
http://www.sergiobonelli.it/gallery/38810/Zagor-600-.html

sulkesen

ferri=zagor dur en kötü şekilde çizsin farketmez isterseniz italyanın en iyi çizeri villa ya çizdirin zagor denince akla ferri gelir ben onun en kötü çizimlerine razıyım

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: Presstij - 29 Haziran, 2015, 12:01:24
Hellingen denen mel'un arkadaş 600.renkli sayıda tekrar arzı endam ediyor...
http://www.sergiobonelli.it/gallery/38810/Zagor-600-.html
Bu Hellingen'li macera sadece 1 sayı mı sürecek acaba. Renkli sayılar genelde tek maceradan oluşuyor biliyorsunuz.

hanac

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 29 Haziran, 2015, 14:39:34
Bu Hellingen'li macera sadece 1 sayı mı sürecek acaba. Renkli sayılar genelde tek maceradan oluşuyor biliyorsunuz.

Bence de tek sayıdır.

yunusmeyra

tek sayfa hellingen macerası olmaz  ;) olamaz..önceki hellingen maceralarının geldiği seviyeden sonra bu bir parodi olabilir veya kötü bir şaka..veya tüm iyi niyetimi koruyarak söyliyim: zagor veya çiko'nun "kabus"u,yani gördükleri kötü bir rüyanın anlatıldığı sıradan,geyik bir sayı..zagor'un efsanevi ve "zirve" yapmış "hellingen"li saga'sının son halkası bu olamaz..hadi iyiniyetimi ve soğukkanlılığımı tekrar koruyarak söyliyim(ki bu benim temennim..):uzun bir hellingen macerasının "renkli" ve ferri çizimi ,tek sayılık bir "giriş bölümü" olmasını-en kötü ihtimalle-temenni ederim
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

haziran00

Arkadaşlar yanılmıyorsam 601. sayıda Hellingen macerası devam ediyor, bunun dışında bence güzel olan bir haber önümüzdeki 2 sayıdan sonraki 3. sayıda renkli bir macera ondan sonra 4,5 (buçuk) kitaplık andrew cain dönüşü var devamında new orleans maceralarından sonra divitto kardeşlerin Panama macerası başlıyor gene en güzeli kitaplar tam sayı = macera değil yani 2 tam yada 3 tam kitaba sığdırma uğraşından vazgeçmiş görünüyor Bonelli

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: haziran00 - 29 Haziran, 2015, 21:18:35
en güzeli kitaplar tam sayı = macera değil yani 2 tam yada 3 tam kitaba sığdırma uğraşından vazgeçmiş görünüyor Bonelli
Bence önceki uygulama daha iyi. Yani maceraların 1-2-3 veya 4 tam kitaptan oluşması. Ben şahsen öyle olmasını tercih ediyorum.

haziran00

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 29 Haziran, 2015, 23:09:14
Bence önceki uygulama daha iyi. Yani maceraların 1-2-3 veya 4 tam kitaptan oluşması. Ben şahsen öyle olmasını tercih ediyorum.

Normalde okuyup bitmesi güzel gibi ama sayfalar süren aksiyon 1 sayfayla bağlanınca maceranın anlamı kalmıyor bence :)

Nemo

601. sayida da Hellingen macerasi devam ediyor arkadaslar. Maceranin ismi: hellingen'in mirasi
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Haziran, 2015, 16:23:04
601. sayida da Hellingen macerasi devam ediyor arkadaslar. Maceranin ismi: hellingen'in mirasi

Evet doğru, macera devam ediyor.

darkwood

601.sayının kapağı bayağı ürkütücü olmuş, Hellingen ve gediklisi uzaylılar yine iş başında.
Darkwood Sakinleri..

Nemo

600. sayi yayinda.

Zagor'un onlari alt etmesinden yillar sonar Akronlular geri donmustur. 6. Gezegenden gelen istila baslamistir. Onlari durdurabilecek tek kisi ise Baltali Ilah''tir.

Ic sayfalardan kesitler:

Özel Alfa Ajanı