Rainulfo M. Perniola Röportajım..

Başlatan hennessy, 20 Eylül, 2013, 22:12:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

bir kere yazar da olsa çizer de olsa bu sanatla küçük yaşlardan itibaren tanışmış insanların çizgi romana çok şey kattıklarını görüyoruz..çünkü çizgi roman bir sanat ve popüler üretimleri dahil bir bütün olarak anlaşılabilmesi için yazı ve resim birlikteliğinden oluaşan o emsalsiz dilin farkında olmak ve anlayabilmek en nihayetinde ürün veren saftaysanız bu özgün dili iyi kullanabilmek gerekiyor..nerdeyse bütün italyan "anlatıcılar" (hem yazar hem çizerleri kastediyorum..) kıta avrupasının ve amerikan akımının başat örneklerini okumuşlar..hepsi ülkede varolan çizgi akımlarına ve sanatçılara sahip çıkıyor ve saygı duyuyorlar..yaptıkları üretime tutkuyla bağlılar..
   çoğu zaman sınırlı bilgilere sahip olduğumuz bir çok yazar ve çizerin görüşlerini ve çizgi romana bakışlarını öğrenmemizi sağlayan hennessy'e çok teşekkür ediyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Günlük okuduğumuz gazete makaleleri gibi, bu röportajları okumak benim içinde alışkanlık haline geldi. Başarılı ve aydınlatıcı bir röportaj daha olmuş emeğinize sağlık diyorum.

Sektörün önde gelen çizgiroman yazar ve çizerleri yaptığı röportajlar ile dünyanın çizgiroman kültürünü buraya taşıyıp ufkumuzu genişleten arkadaşlarımıza bende çok teşekkür ediyorum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Sagolun arkadaşlar devamlarıda gelecek tekrar bende hiç sıkılmadan kızmadan elinden geldiğince yardımıma koşan sevgili Nemo'ya teşekkür ederim. İnanın benim için gerçekten güzel anılar oluyor. Okuyupta tanımadığımız kim olduğunu bilmediğimiz insanları kısada olsa tanımak çok güzel.

Şimdi sırada Mauro Laurenti ve Roberto Zaghi soruları gönderme zamanı ingilizce kurtuldun nemo kardeşim :) Ayrıca Umar abinin soruları gidecek bu hafta sonu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları