Rıza Umar GÜRSU röportajım..

Başlatan hennessy, 23 Eylül, 2013, 21:52:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Sağolasınız sevgili Murat ve Umar..

Çeviri sürprizi iyiymiş..

Bu arada Murat ardarda röportjları saydıradursun ben "Hanaç ne yapıyor?" desem.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Guzel, sıcak bir söylesi olmus, elinize, dilinize saglık :)

kalidor

Şimdiye kadarki en iyi röportajlardan biri. Selamı aldım, ve aleyküm selam, ünlü oldum :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Röportaj iyi imiş.

Ama copy-paste yazısını içeren cümlede sataşma mı var ?

Benim ile yapılacak röportajda misli ile cevabını veririm. :)

Tarkan Kurt

Murat'ın bugüne kadarki en iyi röportajı bence buydu. Murat'ın güzel sorularını ve Umar'ın çizgiroman sevgisi ile dolu cevaplarını okurken büyük zevk aldım. Her ikinize de teşekkürler.

darkwood

Samimi ve dört dörtlük bir röportaj olmuş her iki arkadaşımıza da teşekkür ederim.
Doktoromuzun okumayı Kızılmaske ile söktüğünü ve bir çizgiroman'ın tercümesini yaptığını da öğrenmiş olduk.
Şimdi Hanac röportajını beklemeye başladık. 8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 24 Eylül, 2013, 08:33:37
Röportaj iyi imiş.

Ama copy-paste yazısını içeren cümlede sataşma mı var ?

Benim ile yapılacak röportajda misli ile cevabını veririm. :)

Hasan abi 6 ay 10 gündür soruları cevaplayıp gönderemedin. Yok lizbon dayım yok CEO yum yok feenrbahçe'ye başkan seçilme ihtimalim var deyip cevapları göndermedin.

yunusmeyra

Ben röportajı biraz gecikmeli okudum..evet, Rıza gerçekten senelerin çizgi roman sevdalısı olarak en damıtılmış cevapları vermiş..kızılmaske ve çocuk dergilerinden başlayıp,fumetti ve frankofonlara ordan amerikan çizgi romanına uzanan bir mesai ve beğeni yelpazesi ile çizgi romana sevgisi her halinden belli olan bir dostu dinledik hennessy'nin güzel soruları ile.. her iki dostumuzun samimiyetleriyle her daim okunası bir "sohbet" olmuş..
not:Hasan'ın olay yaratacak röportajını takipteyiz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 04 Ekim, 2013, 16:11:27
Ben röportajı biraz gecikmeli okudum..evet, Rıza gerçekten senelerin çizgi roman sevdalısı olarak en damıtılmış cevapları vermiş..kızılmaske ve çocuk dergilerinden başlayıp,fumetti ve frankofonlara ordan amerikan çizgi romanına uzanan bir mesai ve beğeni yelpazesi ile çizgi romana sevgisi her halinden belli olan bir dostu dinledik hennessy'nin güzel soruları ile.. her iki dostumuzun samimiyetleriyle her daim okunası bir "sohbet" olmuş..
not:Hasan'ın olay yaratacak röportajını takipteyiz..

Hasan abiye kalırsak biz görmeyiz :) Bu akşam yada yarın Sami babanın sorularını göndereceğim evdeki avengers takımı hakkında detaylı bilgi alacağız.