Ocak 2013 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 29 Eylül, 2013, 14:45:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

bende 4 adet almışım.hiç yoktan iyidir...  ::) :P :)

hanac

nejat hüseyin özal

ercoktay

Bu ay da en çok alanlardan biri olmuş gözüküyorum. Bir de aldıklarımı okuyabilsem süper olacak da :(

gamlıbaykuş

Bu ay 5 tanede benden. Ama 3 tane daha alinacak var bu listeden...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

5 adet almışım, başka alacağım da yok   8)
Crom! Ölüleri Say...

aa

Esse Gesse Hayranı...

doktor1881

NIC

5 adet

Aylık 200-300 liralık çr alırken şimdi 50-60 anca  :-\

hanac

Oylamada geç gelen ilk sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 58, 

1- Yürüyen Ölüler-12 .............................................: 29 - ( % 50.0 )  -  Marmara Çzigi

Haçlı Seferi .......................................................: 29 - ( % 50.0 )  -  YKY

3- Nathan Never Özel Albüm-1 ............................... : 28 - ( % 48.3 ) -   Çizgi Düşler

Dampyr-22 .......................................................: 28 - ( % 48.3 ) -  Oğlak

5- Amazing Spiderman-7 .........................................:24 - ( % 41.4 ) - Marmara Çizgi

pearl jam

Çizgi romanda orijinal boyut diye inim inim inleyen forumumuzda küçültülmüş halde basılan Red Kit toplu albümlerin orijinal boyutlu baskılardan daha çok satmasını kim açıklayacak :)

Mister NO

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 05 Ekim, 2013, 13:36:46
Çizgi romanda orijinal boyut diye inim inim inleyen forumumuzda küçültülmüş halde basılan Red Kit toplu albümlerin orijinal boyutlu baskılardan daha çok satmasını kim açıklayacak :)

Üstüme almadım.  :)  Ben toplu albümleri almıyorum çünkü.  ;D

alan ford

Bende hele şahane kutuları varken o güdük baskıya talim etmem. Lakin bu orijinal boyutlu albümler 2. baskıyı ve hatta 3.yü zorluyor. Çok satıyorlar yani, ama alanlar buralara uğramıyor pek ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 05 Ekim, 2013, 13:36:46

Ben orijinal boyutçuyum, toplu küçükleri alanlardan değilim. Bu hangi maceraysa belki tekrar tekrar yayınlananlardan olduğu için satış rakamı düşük kalmıştır.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

yunusmeyra

bunu "toplu olarak okuma,tüm seriyi bulundurma v.s." gibi pratik nedenlerle izah edebiliriz..zaten bu edisyonlar kendi ülkelerinde de bu amaçlarla bu formatlarda basılıyor ancak editoryal bir onay var,sanatçının onayı var v.s.
  ancak bende orjinal boyutçuyum  ;) sonuçta "el kadar" basılan conan ve örümcek adamların yanına da bugün "tiraj" olarak hiç bir yayıncı yaklaşamıyor..ancak hepimiz keşke orjinal boyutlarda ve tekniklerle o güzelim dergiler bize ulaşsaymış demekten kendimizi alamıyoruz..lal'in bastığı conan kronikleri gibi okumak mı isteriz conan'ları yoksa alfa'nın ilk seri 66'lıkları falan gibi mi??? bugün tirajlar düşük veya başka bir sebeple orjinal serileri küçük boyutlu yayınlamak şaka yapmıyorum bir "çizgi roman cinayetidir !" yky'de yapsa böyledir dostumuz olan " sınırlı olanağı olan yayıncı" da.. o zaman ciddi ciddi örümcek adamları "marmara" veya" gereli şeyler" sıralı ve renkli, ancak bilka boyutlarına bassın alalım demek olur  ::)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR