Sami BAYRAK röportajım......

Başlatan hennessy, 20 Ekim, 2013, 19:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Sami Bey'in söylediklerini ilgiyle okudum.O da benim gibi fumetti hayranı.Ama comics,zombi filan da okuyor.Evet,yeni kuşak
pek çizgi roman okumuyor.Ben ve benim kuşağım internet,cep telefonu,bilgisayar olmayan bir zamanda çocuk olduk,genç olduk.Hala daha da o yıllardaki çocuk,genç olmaktan mutluyum.Yalnız, Sami Bey askere giderken çizgi romanlarını yakmakla
bir nevi cinayet işlemiş!

s.b

Evet Attila Abi. İnanın 9-10 yaşlarından itibaren seri olarak almaya başladığım bir sürü çizgi romanı yok ettim. Ceylan'dan Teksas, Tommiks, Kit Taylor ve Kit Ranger, Kinova'lar, Tay'dan Kızılmaske, Zagor, Mandrake, Gordon, Judas, Jeriko Alaska ve Jil'ler, Alfa'dan Volkan, Conan, Thor, Hulk, K. Amerika, Buffalo Bill, James Bond'lar Hasal'dan az sayıda çıkan Pistolero, Uzay, Jim Cozmos'lar. Başka başka yayınevlerinden çıkan Tarzan'lar, Zembla'lar ve daha neler neler. Hepsi püüüf.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

Sami Baba'nın renkli üslubuyla gayet samimi  bir muhabbet olmuş adeta..

Elinize,dilinize sağlık..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Sami baba içtenlikle verdiği cevaplar ile röportaja renk katmış.
Teks ile ilgili özel bölümler, sevdiği yazar ve çizer bolluğu bana dikkat çekici geldi. Bunların yanında özellikle altın madalyon forumu ile ilgili soruya verdiği cevabı çok beğendim. Teşekkürler arkadaşlar..
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Sami Hoca'yı bu keyifli sohbetle bir çok çizgi roman sevdalısı daha yakından tanımış olacak.. bu harika sohbete bizleri de ortak ettikleri için Sami ve Murat dostlarımıza binlerce teşekkür..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Sami Baba'ya ve Murat Abi'ye röportaj için teşekkürler. Sıradaki forum röportajını bekliyoruz.
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Ben de hem Murat Beye hem de bütün Altın Madalyon ailesine teşekkür ederim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Murat'tan yine keyifli bir röportaj. Tabi röportajın keyifli olmasında Sami Hocamın da  büyük payı var. Tebrikler.

DAMPYR

Sami Bey gene döktürmüş Teşekkürler Murat yine zevkle okuduk.... 8) :D :)

haysat

Murat teşekkürler,

Sami baba döktürmüş,içten cevapların için saol.

Hepimizin mutlaka çizgi romanlarımızla  ilgili keşkeleri olmuştur zamanında.

o yüzden düşünmeyip yenileri almaya ve okumaya devam..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Carnage

Alıntı YapBize evdeki avengers takımından bahseder misin? Kim hangi çizgi romanları okuyor?

Avangers takımı benim çocuklardan oluşuyor. Merkez üssümüz Bağcılar'da bilinmeyen bir yerde. Yaşları küçük olduğu için henüz güçleri tam gelişmemiş. Bu yüzden bazı sakarlıklar yaşanabiliyor. Benim sahip olduğum Avangers'lar Gerekli Şeyler'in yayınladıklarından oluşuyor. Başka Avangers mavangers tanımam. Lütfen Asparagas haber yapmayalım.

;D ;D ;D

connyapku

Zevkli bir roportajdi gercekten.Cok yasa Sami abi  :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları