Kasım 2013 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 31 Aralık, 2013, 15:56:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

tommikser

Hulk klasik 1 ve 2 aldim dunyalar savasini da aldim .Gizli Hulk severim sanirim ;D

DAMPYR

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: tommikser - 31 Aralık, 2013, 18:31:35
Hulk klasik 1 ve 2 aldim dunyalar savasini da aldim .Gizli Hulk severim sanirim ;D

Seni tebrik ediyor ve yeni yılını kutluyorum. Bol Hulk' lu günlere  ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Şimdilik sadece 6 adet.

Yakında eksiklerimi toparlarım.

Carnage

rumar80

Şu çizgi romanları alanlar bir de yorum yapsalar. Eskiden ne güzel yazardık. Haydi dostlar. Sadece birkaç kelime.

hanac

Oylamada ilk sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 36

1- Güngezgini ...........................................................: 22 - ( % 61.1 )  -  Çizgi Düşler

2- Y: Son Erkek-1 ......................................................: 20 - ( % 55.6 )  -  Çizgi Düşler

3- Punisher Max ....................................................... : 19 - ( % 52.8 ) -   Marmara Çizgi

4- Lejyon ..................................................................: 17 - ( % 47.2 ) -  Marmara Çizgi

Hikayeler (Le Storie)-2 ..........................................: 17 - ( % 47.2 ) - Çizgi Düşler

ercoktay

18 tane almışım. Aradan birkaç tane daha alacağım çıkar. Mırnavları filan alırım herhalde.

doktor1881

<Zagor KM 88 _ Zagor 140 _ Tex 200_ Dylan renk çümbüşü 5_ Son Erkek _Conan 8 _Mırnav 5_Son Erkek   İdeefixe nin kitap fuarı nedeniyle bayağı para harcamışız parça parça olduğu için dikkat etmemişim 1200 tl yi bulmuş Tabi ki romanlarda dahil ama aslan payı Çr

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Solomon Kane

Punisher Max
Böyle Sustu Zerdüşt
Ateş Yakmak

Bunları aldım :)

Gılgameş
Dylan Dog Renk Cümbüşü
Kesin alıcam :)

Thor ve Loki ( Emin değilim alayım mı ?)
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

dean

4 tanesini almışım. 3 tanesini de kısa süre içinde alacağım.

hanac

Oylamada ikinci sonuçlar :

Kullanılan Oy Sayısı : 43

1- Güngezgini ...........................................................: 25 - ( % 58.1 )  -  Çizgi Düşler

2- Y: Son Erkek-1 ......................................................: 24 - ( % 55.8 )  -  Çizgi Düşler

3- Punisher Max ....................................................... : 23 - ( % 53.5 ) -   Marmara Çizgi

4- Hikayeler (Le Storie)-2 ...........................................: 20 - ( % 46.5 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Renk Cümbüşü-5 ....................................: 19 - ( % 44.2 ) - HOZ

rumar80

Sayın Hanac'ın yaşı kemale ulaştığı için gözleri biraz bozuldu. Bu nedenle Dylan Dog'un yanına Çizgi düşler yazmış. HOZ'dan özür diliyor Hanac'ı affetmelerini umuyoruz.  ;)