dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 04 Haziran, 2015, 11:57:04

Sinematik evrendeki karakterler (Coulson, black Panther, ant man) öne çıkmış.
   Hala dışı Thor var.
   Yaşlanan Steve Rogers hala aktif. Ben Falcon'ın Captain America olmasına isinamadim.
   Ortalıkta üç örümcek var: Peter Parker, Miles Morales ve Gwen Stacy'lerin.
   Ama asıl soru sağ alttaki eleman Hawkeye değildir umarım.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Haziran, 2015, 13:42:29
   Ama asıl soru sağ alttaki eleman Hawkeye değildir umarım.

O karakter Red Wolf olarak açıklandı.

rumar80

Ok.
  Bakalım yıllardır ortalıkta olmayan bir yan karakteri nasıl pazarlayacaklar.

dean

xmenac

Matt Murdock'ın kostümü müthiş olmuş.

Bu arada her iki resimde de Iron Man'in ön planda olmasının bir sebebi var mı acaba?

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 05 Haziran, 2015, 02:07:00
Matt Murdock'ın kostümü müthiş olmuş.

Bu arada her iki resimde de Iron Man'in ön planda olmasının bir sebebi var mı acaba?

Daredevil'ın kostümü Shadowland kostümüne benziyor. Bende beğendim.

Iron Man'e gelince. Bundan 1-2 ay önce tanıtılan Avengers ekibinde Iron Man "An Iron Man" olarak geçmişti. O yüzden birden fazla Iron Man olabilir diye düşünüyorum.

hennessy

Ben bir  türlü  iron  man  takım  başı  olmasına  alışamadım  captan  bu  işi  daha iyi  yapıyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Geekyapar okudum  şimdi  secret  war  sonrası  tüm  karakterler dişi  Thor  gibi  büyük  değişime  gidecekmis.

Dc de marvel de elli  yıldır  okunan  aynı  karakterlerinin okura tat vermediğini  artık  düşünüyor bence.  Satışları  tekrar  düzeltmek  için  arayıştalar
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Pelerinli kılıçlı hero kim? Yani genel olarak "freak show" havası var gene  :D
Crom! Ölüleri Say...

Chuck

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Haziran, 2015, 08:32:47
Yani genel olarak "freak show" havası var gene  :D

Hislerime tercüman oldunuz. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

rumar80

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Haziran, 2015, 08:32:47
Pelerinli kılıçlı hero kim? Yani genel olarak "freak show" havası var gene  :D

Citizen V
Bir zamanlar kahramanların ÇOĞU başka bir boyuta gittiklerinde (onslaught macerası) insanlar onları öldü sandı. Bu boşluktan yararlanan Baron Zemo kendi ekibi Masters of evil'a kılık değiştirterek Thunderbolts adlı kahraman grubunu oluşturdu. Bu sayede kuşkulanmayan DÜNYAYI ele geçirecekti. Kendisi de bu kılığa girmişti.

lampard

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Mayıs, 2015, 20:57:33
Bende merak ettim bilgisi olan haber eylesin. UGH!

Batman'in üzerinde oturduğu DC evreninin tanrısal yaratıklarından Metron'un yaptığı ve kullandığı Mobius Chair, yüksek bilgiye erişim, boyutlar arası geçiş vs çok güçlü bi şey. JL #40'da Darkseid'ın kızı Grail Metron'a saldırıp koltuktan indiriyor, olay Batman'e nasıl geliyor onu bilmiyorum.

dean

- Marvel Secret Wars sonrası için yeni bir Spider-Man serisi duyurdu. Bu seride baş karakter Miles Morales olacak.

rumar80

Bir haber de benden:

All new All different Avengers serisini Mark Waid yazacak ve dönüşümlü olarak Adam Kubert ve Mahmud Asrar çizecek. Mahmud kendi açıkladı.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 25 Haziran, 2015, 00:09:28
Bir haber de benden:

All new All different Avengers serisini Mark Waid yazacak ve dönüşümlü olarak Adam Kubert ve Mahmud Asrar çizecek. Mahmud kendi açıkladı.

Hickman'ın devasa hikayesinde hemen sonra yine devasa bir Avengers hikayesi bekleyemeyeceğimize göre bence Mark Waid iyi bir seçim.