Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lemazmatik

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Şubat, 2017, 18:04:19
New52 Batman and Robin'i basmayı düşünüyor musunuz Ertan ağabey?

Şu duruyorken Detective Comics'in basılması büyük skandaldı gerçekten.

Nightrain

Alıntı yapılan: Jedmau - 17 Şubat, 2017, 18:52:02
Maalesef kardeşim , rebirth e full set gideceğiz

Full derken; Nightwing de dahil mi?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

hasanmahmut

İyi akşamlar. 2020 yılını bulur mu Rebirth'e geçmeniz?

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

frodo

Konuya hakim değilim Sebebi nedir bilmiyorum belki mağazasını belki başka sebeblerdendir ama ciltler çok geç geliyor belli bir tarih verdiğinizde çıkmıyor new 52 Ler Haziran'da biticek diyorsunuz rebirtte tam takım çıkıcaz diyorsunuz ama şuan duruma baktığımızda iyi değil harika bir yayınevisiniz kalite anlamında ama hızlansanız Batman çeşitliliği artsa tadından yenmez umarım bu durum en yakın zamanda değişir de sizin serilerinin almak için para bulma derdine düşecek durumlara geliriz  ;D (bu arada unutmadan Harley bekliyoruz  hala)  ???
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

peder clemente

Benim, Batman serisinde basılmasını beklediklerim:
1-Rebirh(Batman ana seri,Tom King'in yazdığı.)
2-The Long Halloween
3-Dark Victory
4-Black Mirror ikinci baskı.

Jedmau

Alıntı yapılan: hasanmahmut - 17 Şubat, 2017, 22:28:22
İyi akşamlar. 2020 yılını bulur mu Rebirth'e geçmeniz?

2023 gibi geçeriz Allah izin verirse

lemazmatik

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Şubat, 2017, 23:08:14
Nightwing'i alırım. Bekliyoruz. 8)

Red Hood and the Outlaws bana göre rebirth'ün açık ara en iyi serisi, beklentilerin çok ötesinde bir performans sergiliyor şu ana kadar. Fasikülleri aldığım için Türkçe çıkanı almam maalesef ancak herkese tavsiye ediyorum kesinlikle.

Jedmau

Alıntı yapılan: WinchesteR - 17 Şubat, 2017, 23:53:20
Konuya hakim değilim Sebebi nedir bilmiyorum belki mağazasını belki başka sebeblerdendir ama ciltler çok geç geliyor belli bir tarih verdiğinizde çıkmıyor new 52 Ler Haziran'da biticek diyorsunuz rebirtte tam takım çıkıcaz diyorsunuz ama şuan duruma baktığımızda iyi değil harika bir yayınevisiniz kalite anlamında ama hızlansanız Batman çeşitliliği artsa tadından yenmez umarım bu durum en yakın zamanda değişir de sizin serilerinin almak için para bulma derdine düşecek durumlara geliriz  ;D (bu arada unutmadan Harley bekliyoruz  hala)  ???

Pek çok kez nedenleri yazdım tekrar yazmak istemiyorum , evet mağaza da yavaşlattı işlerimizi.

Bunların üzerine burada yazmak istemiyorum ama hayatımı çok etkileyen bir sağlık ile ilgi olay var ( ben değil ). 50 gündür tek sayfa çizgi roman kontrolü yapmadım, 5-6 kitap hazır , kendimi toparlamaya çalışıyorum.

Elimizden geleni yapacağız , teşekkür ederim

kadir1907

Öncellikle acil şifalar dilerim. Rebirthe geçmeden önce Yeni 52'yi tamamlayacak mısınız? Yoksa tamamlanmadan mı Rebirth yayınlanmaya başlayacak?

zydaba

Bende "The Long Halloween" bekleyenlerdenim....

yunusmeyra

Alıntı yapılan: peder clemente - 18 Şubat, 2017, 00:13:55
Benim, Batman serisinde basılmasını beklediklerim:
1-Rebirh(Batman ana seri,Tom King'in yazdığı.)
2-The Long Halloween
3-Dark Victory
4-Black Mirror ikinci baskı.

sanırım bu listedekiler, bizim gibi, ara ara Ertan`ın aklından da geçmiştir  ::) hele "comics" ve "batman" sever okuyucuların bu listedeki "başlıklara" itiraz edeceğini sanmam  ;) ayrıca, bizleri yayınlarıyla "çok kez" sevindiren Ertan`ın "sağlık" ve bazı "sorunlar" konusundaki açıklamaları "gecikmeler" konusunu açıklıyor... kendisine ve tüm sevdiklerine sağlık ve acil şifalar dileriz
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

peder clemente

Değerli Yöneticimiz Yunusmeyra gibi ben de Jedmau'ya(Ertan Bey) ve sevdiklerine acil sağlık diliyorum.
Ankara'nın havası "kirlidir" lâkin, Or-An ve Yıldız tarafları temizdir.Sağlığa her yönden iyi gelir.

Jedmau

Alıntı yapılan: kadir1907 - 21 Şubat, 2017, 00:23:04
Öncellikle acil şifalar dilerim. Rebirthe geçmeden önce Yeni 52'yi tamamlayacak mısınız? Yoksa tamamlanmadan mı Rebirth yayınlanmaya başlayacak?

Çok teşekkür ederim , bitirip başlayacağız