Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Böyle kapakları falan görüyoruz iyi güzel de okumak için sabırsızlanıyorum :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

rumar80

dean

Facebook'ta ki yazıyı direkt kopyalıyorum.

Çok Fazla soru ve mail gelmeye devam ediyor Web sitemiz açılana kadar buradan sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Mart Ayı itibari ile , ilk 3 ay boyunca çıkacak Batman Çizgi Romanları ( Çıkış sırasına daha karar vermedik )

Batman : Yeni Dünya
Batman : Gülen Adam
Batman : Detektif Hikayeleri Cilt 1 : Ölümün Yüzleri

--------------------------------------------------------

2014'ün kalan ayları ve 2015'in başı itibari ile basılması kesinleşen diğer Batman yayınları ve serileri.

Batman : Noel
Batman : Yeni 52 Serisi
Batman : Kara Şövalye Dönüyor
Batman : Kara Ayna
Batman : Öldüren Şaka
Batman : İlk Yıl
Batman : ŞŞŞŞ

--------------------------------------------------------

Bu yayınlar dışında 2014 - 2015 ve 2016'ta basacağımız onlarca Batman yayınını daha var. Bu yayınların hangileri olduğunu zamanı yaklaştıkça size haber verceğiz.

Sevgiler

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Teşekkürler Dean :) Benden hızlı davranmışsın.

Foruma biraz ekstra bilgi vereyim hemen.

Yeni Dünya şu an basıma hazır , son kontroller ve diğer gerekli hazırlıklar tamamlandı. Haftaya bandrole başvuracağız. Çeviri sevgili ilke keskin tarafından yapıldı.

Gülen Adam ve Detective Comics 1 de hazır ( DC İlke Keskin - Gülen Adam Burç Üner tarafından çevrildi )

4. kitap supriz olsun diye yazmadım. 4ü beraber baskıya girip , 1 ay ara ile dağıtılacaklar.

sevgiler
ertan

Nightrain

Detective Comics 1'mi yoksa Batman Baykuşlar Divanı'mı basılacak? Çünkü ikisi farklı.

darkwood

Batman ile ilgili bu güzel haberler için teşekkürler, bu arada daha önce müjdesini verdiğiniz Deadpool'un ilk sayısını bu ay görebilecekmiyiz.
Darkwood Sakinleri..

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Şubat, 2014, 17:00:21
Detective Comics 1'mi yoksa Batman Baykuşlar Divanı'mı basılacak? Çünkü ikisi farklı.

İkiside Basılacak , Elimizde her iki serininde çıkmış tüm kitapları mevcut. Yani Batman Detective Comics Volume 1-2-3 ve Ana Batman Serisi ( Court Of Owls ile başlayan ) Volume 1-2-3 basılacak.

Sadece Detective Comics Volume 1 , Ana Batman serisinden 1 veya 2 ay önce basılmış olacak.

Sevgiler
Ertan

Nightrain

Yep! Deadpool var. Gözümüzde kaçmadı, kaçmayacak.  ;D

Üste: Süper. Resmen Batman'a boğulacağız. Çok heyecanlandım.

Jedmau

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Şubat, 2014, 17:04:41
Batman ile ilgili bu güzel haberler için teşekkürler, bu arada daha önce müjdesini verdiğiniz Deadpool'un ilk sayısını bu ay görebilecekmiyiz.

Evet , Deadpool Kills Marvel Universe , Klon 8 ve 9 , UA 2 şu an basım için hazır. Mart ayı gibi yayınlarımıza başlayınca , Her ay Batman'in yanında en az 1 tane eski yayınlarımızdan yayınlamaya çalışacağız.

Sevgiler
Ertan

darkwood

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Şubat, 2014, 17:09:03
Evet , Deadpool Kills Marvel Universe , Klon 8 ve 9 , UA 2 şu an basım için hazır. Mart ayı gibi yayınlarımıza başlayınca , Her ay Batman'in yanında en az 1 tane eski yayınlarımızdan yayınlamaya çalışacağız.
Sevgiler
Ertan

Eh o zaman bize de. Bu güzel yayınların başladığını görebilmek için Mart 2014 ayını beklemek kalıyor.
İşlerinizde başarılar dilerim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Spider-Sense