Mart 2013 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 03 Mart, 2014, 18:03:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 05 Mayıs, 2014, 16:40:20
Oylamada ikinci kepkesin sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 53

1- Lone Wolf and Cub-3 ....................................................... : 31 - ( % 58.5 ) -   Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş ................................................: 27 - ( % 50.9 )  -  Rodeo

3- Julia-2 ............................................................................: 25 - ( % 47.2)  -  Çizgi Düşler

4- Saguaro-1 .......................................................................: 24 - ( % 45.3 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 .............................................................: 23 - ( % 43.4 ) - HOZ

demek ki bizim saguaro 1'i hep siz almışsınız.

Ralph

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 06 Mayıs, 2014, 00:35:16
:D :D :D sinirlerim bozuldu.  :D

rakamı biraz daha arttırırsanız, siteye özel baskıya bile geçebiliriz...

Ralph

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 06 Mayıs, 2014, 00:51:41
rakamı biraz daha arttırırsanız, siteye özel baskıya bile geçebiliriz...

Bu gidişle kişiye özel baskı bile çıkar!

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 06 Mayıs, 2014, 00:52:34
Bu gidişle kişiye özel baskı bile çıkar!

2. cilt kötüydü, ama hızla kendini topluyor. 4. cilt oldukça iyi. Zaten bonelli de aylık yüklenmeye devam ettiğine göre, daha da toparlanma umudu var. Bekleyip göreceğiz.

Ralph

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 06 Mayıs, 2014, 00:56:57
2. cilt kötüydü, ama hızla kendini topluyor. 4. cilt oldukça iyi. Zaten bonelli de aylık yüklenmeye devam ettiğine göre, daha da toparlanma umudu var. Bekleyip göreceğiz.

Ben Saguaro'ya başlayacağım bakalım, umarım toparlar. Bu arada siz genelde beğeninize göre yayın seçtiğinizi söylemiştiniz. Saguaro'yu beğenmenizdeki etken neydi?

köstebek

Alıntı yapılan: Ralph - 06 Mayıs, 2014, 01:00:16
Ben Saguaro'ya başlayacağım bakalım, umarım toparlar. Bu arada siz genelde beğeninize göre yayın seçtiğinizi söylemiştiniz. Saguaro'yu beğenmenizdeki etken neydi?

Yaşlı kuşak sınıfına giriyorum. Yani genelde İtalyan ekolüyle büyüdüm. amerikan süper kahramanlarına hele zaman içinde pek alışamadım. Onlar benim için "donunu taytının üzerine giyen adamlar" sınıfından. Conan Bey ve birkaç tanesi hariç. Aslında süper kahraman olmayan amerikanlar hariç.

bir de üstüne Tex seviyorum. Bu Saguaro da onunla aynı kabileden. Bence Bonelli grubu "günümüze yakın bir tarihte Tex yaşasaydı nasıl olurdu" şeklinde bir sorunun ardından bu seriye başlamışlar gibi. O yüzden daha olumlu ve taraflı baktığımı inkâr edemem. 

Ralph

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 06 Mayıs, 2014, 01:07:59
Yaşlı kuşak sınıfına giriyorum. Yani genelde İtalyan ekolüyle büyüdüm. amerikan süper kahramanlarına hele zaman içinde pek alışamadım. Onlar benim için "donunu taytının üzerine giyen adamlar" sınıfından. Conan Bey ve birkaç tanesi hariç. Aslında süper kahraman olmayan amerikanlar hariç.

bir de üstüne Tex seviyorum. Bu Saguaro da onunla aynı kabileden. Bence Bonelli grubu "günümüze yakın bir tarihte Tex yaşasaydı nasıl olurdu" şeklinde bir sorunun ardından bu seriye başlamışlar gibi. O yüzden daha olumlu ve taraflı baktığımı inkâr edemem.

Batman ve Deadpool harici ben de pek sevmem comicsi ama Tex ve muadilleri misal; olayların gidişatı hep aynı. Bir yetişkin neden okur anlayamıyorum açıkçası...

hanac

Oylamada üçüncü kepkesin sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 57

1- Lone Wolf and Cub-3 ....................................................... : 33 - ( % 57.9 ) -   Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş ................................................: 28 - ( % 49.1 )  -  Rodeo

3- Julia-2 .............................................................................: 26 - ( % 45.6)  -  Çizgi Düşler

Saguaro-1 ........................................................................: 26 - ( % 45.6 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 .............................................................: 24 - ( % 42.1 ) - HOZ

hanac

Oylamada üçüncü kepkesin sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 61

1- Lone Wolf and Cub-3 ....................................................... : 35 - ( % 57.4 ) -   Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş ................................................: 30 - ( % 49.2 )  -  Rodeo

3- Julia-2 ..............................................................................: 29 - ( % 47.5)  -  Çizgi Düşler

4- Saguaro-1 ........................................................................: 28 - ( % 45.9 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 .............................................................: 26 - ( % 42.6 ) - HOZ

hanac

Oylamada son sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 63

1- Lone Wolf and Cub-3 ....................................................... : 37 - ( % 58.7 ) -   Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş ................................................: 30 - ( % 47.6 )  -  Rodeo

3- Julia-2 ..............................................................................: 29 - ( % 46.0)  -  Çizgi Düşler

4- Saguaro-1 ........................................................................: 28 - ( % 44.4 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 .............................................................: 26 - ( % 41.3 ) - HOZ

hanac

Oylamada son sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 65

1- Lone Wolf and Cub-3 ................................................ : 39 - ( % 60.0 ) - Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş .........................................: 31 - ( % 47.7 ) - Rodeo

3- Julia-2 .......................................................................: 29 - ( % 44.6) - Çizgi Düşler

4- Saguaro-1 .................................................................: 28 - ( % 43.1 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 ......................................................: 26 - ( % 40.0 ) - HOZ

darbove

Lone Wolf And Cub - 3
One Piece - 9
Naruto - 9
Hellsing - 3
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hanac

Oylamada son sonuçlar : 

Kullanılan Oy Sayısı : 71

1- Lone Wolf and Cub-3 ................................................ : 43 - ( % 60.6 ) - Marmara Çizgi

2- Ken Parker - Nefes ve Düş .........................................: 32 - ( % 45.1 ) - Rodeo

Julia-2 .......................................................................: 32 - ( % 45.1 ) - Çizgi Düşler

Saguaro-1 .................................................................: 32 - ( % 45.1 ) - Çizgi Düşler

5- Dylan Dog Maxi-5 ......................................................: 28 - ( % 39.4 ) - HOZ