100 Kurşun - 100 Bullets - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 05 Mart, 2014, 20:09:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

Ben bitirdim ama devamı olacak şekilde bitti.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

SeSSe

ilk  üç yada dört cildi okumaya çalıştım ama yayınlanma periyotları o kadar uzunki her seferinde baştan başlamak zorunda kalıyordum bende artık sadece ciltleri alıyorum seri tamamlanınca hepsini birden okurum. Hikayede birçok karakter ve birbiriyle baģlantılı olay var bu yüzden ara vermeden okunursa daha çok keyif alınacak bir seri, kurgusu ise okuduğum cilde kadar çok çok iyiydi ama umarım sonu iyi biter çünkü daha ilk sayısından itibaren dizinin sonunu merak ettiren bir hikayesi var.

frodo

Çok merak ediyorum ama yeni ciltlerin bir türlü çıkmaması almamı sürekli erteliyor.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

KenParker

Merak ettiğim bir çizgiroman. Ama seri bitmeden almayacağım.

memospinoz

Alıntı yapılan: KenParker - 06 Şubat, 2020, 14:06:45
Merak ettiğim bir çizgiroman. Ama seri bitmeden almayacağım.

Biter mi ki?  ::)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

KenParker

Alıntı yapılan: memospinoz - 06 Şubat, 2020, 22:38:35
Yılda bir tane basılsa hımmm  :P
2026'da biter.  ;D
Çocuğum olursa o vakitte 7 yaşına girmiş olur. İhtimal okumayı da söker inşallah. 100 Kurşun'u beraber okuruz. :P

worldman

memospinoz

memospinoz

Alıntı yapılan: hanac - 06 Mart, 2014, 09:27:32
Çizgi Düşler çok iyi bir yayın seçmiş.

13 cildin yayınını 3 yılda bitirirler herhalde.

Neredeyse 6 yıl oldu.  ::)

orkinos.engin

Çizgi roman okumaya başladığım ilk zamanlarda listelerde dolaşırken karşıma çıktı 100 kurşun. Bir çantada takip edilmeyecek olan 100 kurşun ve bir silah. Konuyu duyar duymaz çarpıldım. Çizgi düşler basmaya başladı çıkan her cildi koşa koşa aldım. Bazı ciltlerimin kenarı köşesi hasarlandı insanlara hediye edip yenilerini aldım. Nasıl bu kadar düşük satış rakamları yakalandı anlamak zor. Bol bol reklamını yapmak lazım sanırım. Umarım çizgi düşler yarım bırakmaz bu seriyi. En kısa zamanda güzel haberleri bekliyorum...

SeSSe