Martin Mystere Dev Albüm Sayı:7 Canavar

Başlatan Lami Tiryaki, 04 Ocak, 2009, 15:53:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Değil Muratçığım,
  Daha eskilerden TRT tek kanalken.......
  Yok mu hatırlayan???

alan ford

Çocukluğumda en sevdiğim dizilerin başında gelirdi Kung Fu. Carradine kahramanımdı benim. Onun gibi bilge bir dövüşçü olmak için neler vermezdim. Mahalle kavgaları hep aleyhime sonuçlanıyordu çünkü :(  Velhasıl kelam çekirgelikten kurtulamadım bir türlü
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

İşte "benim kadar" yaşlı biri daha. Nasıl da seyrederdik Kung Fu'yu. Sağolasın Doğa

darkwood

Kung Fu adlı bu dizide David Carradine sırtında heybesi ile maceradan maceraya koşar, arada bir eğitim gördüğü manastırdaki hocasının öğretileri aklına gelirdi. Kafası sıfır numara traşlı bu öğrencilere, hocaları "çekirge" lakabı ile seslenirdi.
Eski dizilerden Kara Şimşek tekrar oynadığına göre, yakında bu dizinin tekrarıda gelebilir.
Bu dizi filmi her hafta bende takip ederdim. Bu arada biz bu kadar yaşlandıkmı yahu. 2-3 kişiden başka hatırlayan yok. 

Darkwood Sakinleri..

s.b

Kunk-fu hatırlanmaz mı hiç?. Tv nin karşısında heyecanla izlerdik.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: hennessy - 21 Haziran, 2011, 22:38:19
orjinal seri 221 ve 222.kitapların kapaklarını buldum artık üstad rumar a da türkçeye çevrilmişse hangi kitaplar olduğunu söylemek kalıyor :)

ve öbürünü yükleyemedim

Sevgili Ustam rumar çekirge iki kitabı bugün ilyas da buldu okuduktan sonra yorumumu yapoacağın Canavar gibi sağlam bir hikayeye benziyor.Böylece Canavvar kitabındaki boşluklarda dolacak
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Canavar dev albümünün atıfta bulunduğu 221.ve 222.kitapları bitirdim böylece dev albümdeki boşluklar doldu arabistanlı lewrence nin ilginç sırları garip ama gerçek hikayesi ile önümüze çıkıyor canavar bölmünde görünen canavarla ilgili ayrıntılar ve rahiplerde ilginçti hepinize martin amcayı okumanızı tavsiye ederim Martin Forever kampanyamıza katılın :)

darkwood

Martin'ler kaçmaz. Her ay bir tane muhakkak alırım. Klasik ve yeni seriden en az 2 veya 3 adet macerasını okurum. Sevgili Murat'ın dediği gibi Matin Forever..

Bu arada sevgili Rumar'ı fazla yormayalım. Aradığın kitap Lal Martin mystere Yeni seri 54 nolu ciltte "Garip ama Gerçek" adlı macera ile yayınlandı. Fantastik ve güzel bir maceradır. Bu canavarı bir parça Conandaki gölge canavar'a benzetebiliriz.
Yarbay Lawrence'nin Aranistan çölü 1931 de dolaşırken antik bir kentin harabelerini bulması ile hikaye başlar...

Darkwood Sakinleri..

hennessy

sevgili darkwood okudum ve yorumumuda yaptım 54 ve 55.kitaplar genede ilgin için teşekkürler dediğin gibi Martin Forever :)

hanac

Canavar'ı okudum ve beğendim.

Şimdi 54. ve 55. sayıları okumalıyım.

Bana kolay gelsin.  :)

s.b

Bu sayıda Martin Amca, Başka Bir Yer'in eski patronu hain Maxwell, Area 51, Arabistanlı Lawrence olarak tanınan Edward Lawrence, Aziz Yuhanna, Şeytanla anlaşma yapan rahiplerle uğraşıyor. 666 nın sırrı ve en ilginci de www nun sırrını çözeceğiz bu macerada.

antiochia

Yeni sayısı mı çıktı Martin amcanın ?

hanac

Alıntı yapılan: antiochia - 03 Haziran, 2014, 22:51:31

Hayır bunlar yıllar önce çıkan dev albümler.

Arkadaşlar okudukça yorumluyorlar.

s.b

Alıntı yapılan: antiochia - 03 Haziran, 2014, 22:51:31

Yayınlanmış 13 Dev Albüm var. Sizin okuduğunuz varsa ilgili bölüme görüşlerinizi bekliyoruz.