Sümeyye KESGİN röportajım....

Başlatan hennessy, 25 Mayıs, 2014, 16:53:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Harun Ça

Sümeyye Kesgin soyal medyadan takip ettiğim bir çizerdi, merak ettiğim birçok sorunun cevabını aldım. Bu güzel röportaj için teşekkürler.

nikopol

Bu güzel röportaj için teşekkürler; gerçekten çok bilgilendirici oldu. Gelişmiş bir çizgi roman sektörü olmayan ülkemizden çıkan Asrar, Balan, Çınar, Perker ve şimdi de Sümeyye Kesgin gibi yeteneklerin yurt dışı başarıları göğsümüzü kabartıyor.

Röprotajda da bahsi geçen Rise of the Magi ne zaman yayımlanmaya başlanacak belli mi? Nette hızlıca baktım, şu sıralar çıkması lazım; ama kesin bir şey bulamadım.

hennessy

Teşekkürler arkadaşlar elimizden geldiğince soruyoruz sağ olsunlar cevaplar güzel oluyor. Bu arada rekora gidiyor ilk defa bir röportaj ilk günden 225 kez okundu bloğumda.

kalidor

Sümeyye Kesgin'i ben de ilk defa Deli Gücük albümünde tanımıştım. Daha sonra Dumankara'da da yer aldı. Bence çizimleri Deli Gücük ve Dumankara gibi derlemelerde bile diğer çizerlerden farkedilecek derecede iyiydi.  Röportaj için teşekkür ediyoruz Murat Abi. Bu arada röportaj yaptığın Türk yazar ve çizerler Altın Madalyon'u takip ediyorlar mı? 
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Mayıs, 2014, 08:56:46
Sümeyye Kesgin'i ben de ilk defa Deli Gücük albümünde tanımıştım. Daha sonra Dumankara'da da yer aldı. Bence çizimleri Deli Gücük ve Dumankara gibi derlemelerde bile diğer çizerlerden farkedilecek derecede iyiydi.  Röportaj için teşekkür ediyoruz Murat Abi. Bu arada röportaj yaptığın Türk yazar ve çizerler Altın Madalyon'u takip ediyorlar mı?

Teşekkür ederim. İnterneti fazla takip etmediğini söyledi. Yıldıray ile görüşmemden fazla vakti olmadığı için siteleri takip edemediğini söylemişti.

kalidor

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Mayıs, 2014, 09:03:31
Teşekkür ederim. İnterneti fazla takip etmediğini söyledi. Yıldıray ile görüşmemden fazla vakti olmadığı için siteleri takip edemediğini söylemişti.

Twittera bayağı vakit ayırıyorsunuz deseydin  ;D
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Güzel bir söyleşi olmuş çizgiroman dostlarına teşekkürker.
Sümeyye Kesgin'in önerdiği  April Mae June isimli yeni çizgiromanı merak ettim,
bu arada Dumankara'nın da aslında  DumAnkara olduğunu öğrenmiş olduk.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Mayıs, 2014, 10:48:14
bu arada Dumankara'nın da aslında  DumAnkara olduğunu öğrenmiş olduk.

Abi kitabı okumadın herhalde. Tüm öyküler Ankara'da geçiyor zaten  :D
Crom! Ölüleri Say...