Seyfettin Efendi ve Kısa Hikayeler Yazar ve Çizerler İle Röportaj......

Başlatan hennessy, 27 Mayıs, 2014, 14:38:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://murattufekciler.blogspot.com.tr/2014/05/seyfettin-efendi-ve-ksa-hikayeler.html

Hep Devrim Kunter'le röportaj okumaktan bıktık diyorsanız bu röportajda Yasemin Baran, Ilke Keskin, Ümit Kireççi, Elif Kut, Kadir Özen, Rıza Türker var.
Bu vesileyle kitapta emeği geçen herkese, röportajı yapan Murat Tüfekçiler'e tekrar teşekkürler.-Devrim KUNTER
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kadri kerem

Dergiye koysaydık bu söyleşiyi keşke. Bu arada sizin blog'unuzu da takibe aldım. ;)

Kadir abiyi altı yedi sene evvel Kitapkokusu adlı bir kitap forumundan tanırım. Harika bir forumdu. Hikaye yarışmaları falan düzenler, harika sohbetler ederdik. Sonra maalesef devam ettiremedik. O forumdan tanıdığım bazı kişilerle hala iletişim halindeyim.   

s.b

Çok hızlısınız hennessy. Röpportajlarınıza yetişmek mümkün değil.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Ralph

Teşekkürler Hennessy. Siz de olmasanız haberimiz olmayacak çizgi roman dünyasından.

hennessy

Alıntı yapılan: Ralph - 28 Mayıs, 2014, 11:04:13
Teşekkürler Hennessy. Siz de olmasanız haberimiz olmayacak çizgi roman dünyasından.

Teşekkür ederim elimden geldikçe bir şeyler soruyoruz böylece bende bu değerli insanları tanımış oluyorum.

DAMPYR

gene güzel bir raportaj olmuş Murat.Devrimle raportaj yapmak çok keyifliydi sanırım..... 8) :D ;)