Gece Hattı

Başlatan köstebek, 15 Eylül, 2014, 02:00:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 18 Eylül, 2014, 00:57:35
patronlar eğer beni kandırmıyorlarsa brendon ve zagor bu ay çıkacakmış; ama elimde yeterince delil yok; yani son okuma kısmına gelmediler.

Patronlar öyle diyorsa, bir bildikleri vardır elbet.
Ay sonuna takip ettiğim bu 2 kitabı raflarda görmek gayet iyi olacaktır kuşkusuz.   8)
Darkwood Sakinleri..

hanac

köstebek

Kara kartalımız Avrupa'daki geleneksel yapısını hiç bozmuyor. Her zamanki gibi son dakikalar...

Harun Ça

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 18 Eylül, 2014, 22:12:30
Kara kartalımız Avrupa'daki geleneksel yapısını hiç bozmuyor. Her zamanki gibi son dakikalar...

Bu son dklar beni üzüntüden kanser edecek. Hiç mi rahat maç izleyemiyecez. Yine de gruptan rahat çıkarız diyorum.

köstebek

Alıntı yapılan: Mic-Har - 18 Eylül, 2014, 22:25:53
Bu son dklar beni üzüntüden kanser edecek. Hiç mi rahat maç izleyemiyecez. Yine de gruptan rahat çıkarız diyorum.

Gruptan çıkılır çıkılmasına da, sonrasında ne olur?

-brendon-

Saat 12ye gelio cizgiliköstebek bey yok mu taze haberler mesela wolverine ne zaman kavuscaz :)ve baska cikacak yayinlardan haber var mi acaba?

hanac

Alıntı yapılan: -brendon- - 22 Eylül, 2014, 23:37:37
Saat 12ye gelio cizgiliköstebek bey yok mu taze haberler mesela wolverine ne zaman kavuscaz :)ve baska cikacak yayinlardan haber var mi acaba?

Aslında burası Çizgiroman dışı bölüm sevgili brendon.

Taze haberler Çizgili Düşler başlığı altında.

köstebek

Bu gece ekinoks... Sonbaharın ilk gecesine girmiş bulunuyoruz... keyfini sürün...

Ekinoks budur...
23 Eylül durumu: Kuzey ve Güney Yarım Küre, Güneş ışınları öğle vakti Ekvator'a 90°'lik açı ile düşer. Gölge boyu Ekvator'da sıfırdır. Güneş ışınları bu tarihten itibaren Güney Yarım Küre'ye dik düşmeye başlar. Bu tarihten itibaren Güney Yarım Küre'de gündüzler, gecelerden uzun olmaya başlar. Kuzey Yarım Küre'de ise tam tersi olur. Bu tarih Güney Yarım Küre'de İlkbahar, Kuzey Yarım Küre'de Sonbahar başlangıcıdır. Aydınlanma çemberi kutup noktalarına teğet geçer. Bu tarihte Güneş her iki kutup noktasında da görülür. Dünya'da gece ve gündüz birbirine eşit olur. Bu tarih Kuzey Kutup Noktası'nda altı aylık gecenin, Güney Kutup Noktası'nda ise altı aylık gündüzün başlangıcıdır

Mrtekin

Abi, ekinoks tanımlaması sağlam da,  bi yine Eylül sonuna geliyoruz, gelecek hafta mı atağa kalkıyorsunuz?

Vertigolar, comics ler, tex maxiler haftaya mı?

Fuara ne sürprizler var?

Sorun-söyleyelimi gece hattına taşıdım... :)
They drew first blood...

caretta

Ekinoksu bir yolunu bulup Teks'e bağlamak lazım!

haziran00

Alıntı yapılan: caretta - 23 Eylül, 2014, 23:00:33
Ekinoksu bir yolunu bulup Teks'e bağlamak lazım!

Kimbilir klasik Teksler 15 günde bir yayınlanır :)

köstebek

ekinoksu teks'e değil de zagor'a bağlayalım...

şu an için verebileceğim bilgi: Garip ama gerçek... Zagor Teks'ten daha fazla" satıyor. en azından bizde öyle... Zagor Özel 1 geçtiğimiz günlerde depoda bitti... Zaten patronlar bitiyor bilgisini verince kadıköy'deki dükkânlar kalan dibini de sıyırdılar. Artık sadece dükkânlarda kaldı (İlker'in dükkân dahil); 5, 10 tane de internet siparişlerine ayırmışlar...
3, 5 ay sonra dükkânlarda indirim yapmaktan vazgeçerler, bir süre sonra da fiyatı iyice artar... Ben söyleyeyim de...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Eylül, 2014, 22:59:39
Abi, ekinoks tanımlaması sağlam da,  bi yine Eylül sonuna geliyoruz, gelecek hafta mı atağa kalkıyorsunuz?

Vertigolar, comics ler, tex maxiler haftaya mı?

Fuara ne sürprizler var?

Sorun-söyleyelimi gece hattına taşıdım... :)

Keşke cevap verebilsem, ama şu aralar yayınevinde hiçbir ektra hareket yok...

köstebek

Bones adlı bir diziyi netten izliyordum... çevirmenin adı harlan draka çıktı... nereden nereye, bir zamanların koskoca vampir avcısı ... demek ki ne oldum değil, ne olacağım demek lazımmış.

hanac