The Flash

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 22:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Senelerdir söylediğim şey yani Flash filminin Flashpoint olacağıydı. DC'de beni haksız çıkarmadı  ;D

newman

Cyborg'un filmde yer almayacağına dair haberler var.

dean

Genç oyuncu Sasha Calle'ın yeni Supergirl olduğu açıklandı. Karakteri ilk The Flash filminde izleyeceğiz.

Nightrain

Nasıl işleyecekler acaba? Başka bir evrenden olacak sanırım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Oyunculuğu şüpheli biri, ikinci Meera vakası olabilir.

dean

Justice League filminde The Flash'in babasını canlandıran Billy Crudup solo film için dönmeyecek.

Solo filmde Ron Livingston'ı Henry Allen rolünde izleyeceğiz.

Barry Allen'ın annesi Nora Allen'ı ise Maribel Verdú canlandıracak.

dean

En sonunda imkansız gibi görünen şey gerçekleşti ve çekimler başladı.

https://twitter.com/wbpictures/status/1384177602118651908

dean

Basına yansıyan set fotoğraflarından bazıları.

Nightrain

Ben bu filmden bayağı umutluyum. Her ne kadar ilk solo Flash filmi için yanlış konu seçilmiş olsa da umutluyum. Bu film ile evrene soft reboot atacaklarını düşünüyorum. Muhtemelen Cavill'in Superman'i ve Affleck'in Batman'i bu film ile gerçeklikten silinecek ve kimse hatırlamayacak.

Not: Spoiler değildir. Tahminimi yazdım sadece.

dean

Warner Bros. Henry Cavill'i hiç kullanamadı. Ben Cavill'i hiç bir zaman iyi bir oyuncu olarak görmedim. Ama fiziksel uyumunun ve arzusunun bu açığı kapattığını düşünüyorum. DCEU kurulduğundan beri ikinci bir solo Superman filmi diye çığlık atıyor aslında. Evren kurulurken başlangıç filmlerinin ikincileri evrenlerin en önemli yapımları oluyor.

Şöyle bir bakarsak; MCU'da Iron Man ve Hulk geldi. Üçüncü yapım olarak Iron Man 2 gerçek anlamda MCU'yu evren haline getirdi. Daredevil dizisi geldi ardında Jessica Jones geldi ama Netflix evrenini oluşturan Daredevil ikinci sezondu. Sony'e bakıyoruz. Venom geldi Morbius ve Venom 2 sırası yaptılar. (Covid yüzünden sıra değişti tabi ki. Ama prodüksiyon sırasında Venom 2 asıl evrene çevirecek film olarak üçüncü ayak olarak hesaplandı.)

Hatta yukarıdaki sistemin dışında olsa bile Loki'nin 2. sezon onayı alması da çok önemli. Zira evren projelerinde bi'şeyin ikincisi kilit nokt oluyor. İşte DCEU bunu hiç yapmadı. Bence DCEU'nun başarısız bir evren olmasının sebeplerinden biri de doğru zamanda Superman 2'nin gelmemesi ve evren kurma adımını atamaması.

dayıcomics

DC en büyük hatayı Marvel gibi evren kuralım demekle yaptı. Senin evreninde birbirine bağlı hikaye çok yokki, neyin evrenini kuruyorsun sen? Tamam Infinity Crisis, Blackest Night gibi büyük evren hikayeleri var DC'de ama bunlar o seneyi etkileyen işler ve kahramanların fasikülleri pek olaya dahil olmuyor. Sanırım ilk toplu evren fikri New52 ile geliyor DC'ye. Ondan önce Marvel gibi Batman 3. cildi okuyacaksın ardından Wonder Woman 5. cildi okuyacaksın gibi bir durum yoktu yani. Marvel ise 2004ten beri bu işin içinde. Bendisle beraber başladılar, marvel now, all new all different diye devam ettiler. Bu da sinema evreni kurarken, epey yardımcı oldu onlara. İşin nasıl yapılacağını biliyorlardı yani. Halbuki DC  ayrı ayrı solo filmler çekse ve kahramanları Justice League'de birleştirse pek sıkıntı çekmeyecekti. Yani solo filmler aynı evrende ama birbirinin devamı işler olmayacaktı, ekip JL filmlerinde birleşecekti.

dean

Nightrain

Filmde en çok merak ettiğim 2 kişi var Supergirl ve Keaton'ın Batman'i. Ki ikisi de kısa da olsa sahnede gözüküyor. Filmde 2 tane Barry Allen var. Kapışmazlarsa iyidir. ;D

dean

dean

The Flash da ertelendi :) Yeni tarih 23 Haziran 2023 :)