The Flash

Başlatan dean, 15 Ekim, 2014, 22:56:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

İlk günden dedik. Yanlış oyuncu seçimi diye. Sorunlu insanlarla bu derece büyük yatırımlar yapılmaz. Oyuncunun kişiliği de bu rollerde önemli.

Nightrain

Mental açıdan çok büyük problemleri varmış. En son Hawaii'de evli bir çifti taciz etmiş ve tutuklanmış. Şöhreti kaldıramadı galiba. Bence de yanlış seçimdi.

Nightrain

dean

Bu iş artık iyice çığırından çıkmaya başladı. Ezra Miller etrafındaki insanlara zarar olan birine dönüştü. Acilen rehabilitasyon seçeneklerinin düşünülmesi kazım. Yoksa gerçekten çok ciddi olaylar olacak. Warner Bros en büyük iki franchise'ında bu adama yatırım yaptı. Hem Harry Potter filmlerinde hem de DC filmlerinde çok önemi bir yeri var. Miller'ın bu davranışları iki seriye de zarar veriyor artık. Artık stüdyonun da bir reaksiyon alması gerekiyor.

dean

dean

Animvader

Michael Keaton'ı tekrar Batman olarak izlemek güzel olacak onun dışında filmden beklentim sıfır.

Nightrain

Bu filmin en iyi yanı büyük ihtimalle Supergirl olacak. Acaba Gunn ve Safran ikilisi Sasha Calle ile mi çalışacak yoksa başka bir Supergirl filmi mi çekecekler merak ediyorum. Bu kız bayağı olmuş gibi duruyor.

dean

Nightrain

Teknoloji ilerledikçe efektlerde bir gerileme mevcut. Marvel için de aynısı geçerli. Diğer taraftan çok iyi bir fragman.

Saki

Michael Keatonu görmek çok güzel zaten de 1. Batman olarak en iyi, Jack Nicholson ise en iyi Joker. Anladım kadarıyla Batman, Supergirl ve Flash biyerde,  DC EXTENDED UNİVERSE de genelde böyle mi oluyor, iki veya üç kahraman veya hepsi biyerde mi?

ghostrider

Hem kafası bozuk bir oyuncu hem de fizik olarak The Flash karakterini taşıyamıyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dean

Mrtekin

Filmi izledim. Bazı kısımlarını çok sevmişken bazı kısımlarını da sıkıntılı buldum.

Sevdiğim kısımlar; kesinlikle Michael Keaton kısımları idi, film bazı yerlerde ciddi ciddi Tim Burton'lu Batman filmine dönüştü; çok özlemişim kendisini Batman olarak yeniden görmeyi. Dünya gözü ile yeniden görmüş olduk.

Sasha Calle'da baya "Supergirl" olmuş; bu karakteri bence baya başarılı yansıttı.

Ezra Miller'ın her ne kadar özel hayatı türbülanslı olsa da, objektif olmak gerekirse; filmdeki oyunculuğunu da baya başarılı buldum. Maalesef şahsi hataları, filme çok zarar verdi, gişede belki daha başarılı olabilirdi. 

Olmayan şeyler;

a-) Multiverse ve time travel hikayesi; İşin artık iyice bokunu çıkardılar: keşke Flashpoint'e daha yaklaşan bir hikaye yazabilselerdi.

b-) Filmde bazı yerlerdeki CGİ gerçekten çuvallıyor.

c-) General Zod tamam iyi bir villain, ama işlendi bitti, yani tükettiniz mi birader tüm villainleri, bu kısırlık nedir?

d-) En iyi anlarda yapılan sulu zırtlak şakalar... Marvel filmlerden yadigar, burada da saçmalık derecesinde çok.

e-) Fan service'in abartılması. Filmde cidden çok abartılmış, nasıl olsa multiverse ve time travel, bunu da koyalım şunu da ekleyelim eksik kalmasın düşüncesi bir noktada zıvanadan çıkarmış olayı.

Sonuç olarak: karmaşık duygular ile filmi bitirdim, iyi olan tarafları var, kötü olan tarafları var, genel halide ortalama. Büyük beklentiler içine girilecek bir film değil.

Böylece iyisi ile kötüsü ile tartışmalı bir Zynder-verse'in sonuna geldik, ben Zynder'ın genel olarak çok kötü bir performans gösterdiğini de düşünmüyorum ama artık önümüze bakalım; Marvel'in gün geçtikçe daha da ciddi çuvalladığı bu günlerde; Gunn-verse'den umudumuz pek ama pek çok.

They drew first blood...