1- Fumetti En İyi Seri 2013 En İyiler

Başlatan hanac, 17 Kasım, 2014, 13:01:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Büyülü Rüzgar, Ken Parker ve Mister No.
Esse Gesse Hayranı...

hozal

TEX, ZAGOR, KIT TAYLOR benim için ilk üç sırada yer alıyor.

alan ford

bu benim için yanıtlanması en zor olan seri. Corto'yu bu yıllarda NTV bastığı ve ben bu seriyi takip etmediğim için eledim, Ken Parker sadece iki ya da üç sayı yayımlandı , hepsi çok güzeldi ama üç sayı için oy vermedim. Zagor hangi sayılar yayımlandı bilmiyorum ama çok geriden takip ettiğim için muhtemelen 2013'de yayımlanan hiç bir Zagoru okumadım daha ( belki dev albümler , onlarla da listeye giremez zaten). Dampyr , Nathan Never  ve Başka Yerden Hikayeler dedim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Ras Al Ghul

dean

konnektör

Dampyr, zagor, büyülü rüzgar favorilerim, martin mystere, nethan never ise plaselerim.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

Gambit

Dampyr
Teks
Julia

dedim bende
Ken Parker seref madalyasina hep sahip, Zagor da arada aliyorum ama hep ayni hep ayni

çizgiromansızolmaz

hanac

Sonuçlar belli oldu;

Kullanılan oy sayısı: 111

1. Teks ..................... 41

2. Mister No ............. 27

Nathan Never ....... 27

4. Zagor ................... 26

Dampyr ............... 26

rumar80

Eğer aynı oyu almışlarsa Mr No ve Nathan Never ikinciliği birlikte paylaşırlar. Kafamıza göre biri ikinci diğeri üçüncü diyemeyiz. Aynı durum Zagor veDampyr'in dördüncülüğü için de geçerli.
Sevgiler.

köstebek

Nathan ve Draka kardeşlerin, en azından şimdilik forum ortamında Jerry ve  Patrick'e kafa tutabilmesi çok hoş bir şey. Bir gün "reel"de de ortalığın tozunu attırmaları umuduyla...

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Ocak, 2015, 17:09:35
Eğer aynı oyu almışlarsa Mr No ve Nathan Never ikinciliği birlikte paylaşırlar. Kafamıza göre biri ikinci diğeri üçüncü diyemeyiz.

Unutmuşum. Yoksa kasıt yok  :)

caretta

Yani Köstebek Bey hiçbir fumetti Teks'in önünü kesemiyor değil mi?

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 01 Ocak, 2015, 20:05:08
Yani Köstebek Bey hiçbir fumetti Teks'in önünü kesemiyor değil mi?

Zagor biraz zorluyor, sadece o kadar...