"BU TARZ BENİM.." VE ÇİZGİ ROMAN

Başlatan yunusmeyra, 11 Şubat, 2015, 22:10:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

"bu tarz benim" programında bir yarışmacı kendine "kitap fuarına çizgi romanlarıyla ,kitap imzalatmaya giden kız.." konseptini seçti bugün.."çizgi roman manyağıyım" diyede ekledi  :) fotoda gördüğünüz üzere marvel tişörtü ve kucağında "comics"ler..
not: nur yerlitaş ne dedi bilin  :-[
"ben sana arkada başka kitaplar vereyim.."  :-X
bu nedir yaa  >:(
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Ahmet Oktay

Abi bırak Allah aşkına Nur Yerlitaş'ı ya. Onun yüzünden bi 10-15 yıl Yedigün içmem.

s.b

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 11 Şubat, 2015, 23:01:43
Abi bırak Allah aşkına Nur Yerlitaş'ı ya. Onun yüzünden bi 10-15 yıl Yedigün içmem.

O reklamını ilk izlediğimde "bu reklamı izleyen hiç kimse Yedigün içmez" demiştim. Demek bu görüşümde yalnız değilmişim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: s.b - 11 Şubat, 2015, 23:06:15
O reklamını ilk izlediğimde "bu reklamı izleyen hiç kimse Yedigün içmez" demiştim. Demek bu görüşümde yalnız değilmişim.

Evladım olsa eldivenle bile sevmem derler ya, o derece itici bir tip bence. Hangi akla, mantığa hizmet onu reklam yüzü yapmışlar gerçekten merak ediyorum.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Animvader

Böyle konular açıp biz gençlerin hayalleriyle oynamayalım lütfen :(

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 11 Şubat, 2015, 23:31:21
Hangi akla, mantığa hizmet onu reklam yüzü yapmışlar gerçekten merak ediyorum.

İşte tam bu yüzde aslında. Biz burada, bu saatte, bir çizgi roman forumunda, Nur Yerlitaş reklamını konuşuyorsak. Kaç tane iletide "Yedigün" diye markayı anıyorsak işte bu reklam başarısıdır. Her ne kadar kötü de yorumda yapsak, reklamın iyisi kötüsü olmaz denir ya o hesap işte :)

Pulluk

Bu Tarz Benim'i izleyenler bu vesileyle deşifre olmuş oldular... ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!