NATHAN NEVER ... KAPALI DEVRE YAYINA MAYISTA BAŞLIYORUZ

Başlatan köstebek, 28 Nisan, 2015, 17:34:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drgavsever

Nathan  Never'a ait tüm seriler için benide listeye dahil ederseniz çok sevinirim. Mayıs ayına ait basılacak yayınlarınız belli oldumu ?

köstebek

elbette ekleriz,

1. Sinirli Patron; 2. Rahat Patron; 3. Baloncubaşı; 4. Kapakçı; 5. Bendeniz; 6-10. Patron payı; 11. Doktor 1881; 12. Hanac; 13. Alan Ford; 14. Mr. No; 15. Animvader; 16. Can Amca; 17. Tommikser; 18. Mr. Tekin; 19. Rumar; 20. Yalçınerol345; 21. Ahmet Oktay; 22. Antiocha; 23. Nemo; 24. YunusMeyra; 25. Hennessy; 26-30. Haysat; 31. Haziran00; 32. Nic; 33. Altay1944; 34. Grreenman; 35. Havsar; 36. Ercoktay; 37. Utku Gürsoy; 38. Drgavsever...

Kaldı 312...

Mayıs planlarına gelince birkaç gün içinde bizim sitede döndürmeye başlarlar, ben söyleyince sürprizi kaçıyormuş... Her zamanki sekiz, on kitap... 

cengiz ertem

Tüm yayinlar için beni de ekleyebilirsiniz.
Selamlar

kalidor

Alıntı yapılan: cengiz ertem - 29 Nisan, 2015, 22:53:54
Tüm yayinlar için beni de ekleyebilirsiniz.
Selamlar

Cengiz Bey sizi forumda daha çok görmek istiyoruz. Özellikle Conan bölümünde  :)
Crom! Ölüleri Say...

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Nisan, 2015, 23:24:14
Cengiz Bey sizi forumda daha çok görmek istiyoruz. Özellikle Conan bölümünde  :)

Kalidor Bey, adam Conan'ları okudu bitirdi, ne yapsın, ülkemizde döne dolana hep aynı conanlar basılıyor... Bir izin versen de şöyle ferah ferah NN okusa...

Not: Bu arada, 750 barbarı toplarsan, istediğin Conan'ı rengarenk basarsın. Çizgi Düşler olmasa bile ben tek başıma varım. Sen 749'u bul, ezelim verimli toprakları sandaletlerimizin altında.

kalidor

Vay vay... 750 az değil ama ben yarın kampanyayı başlatıyım  :D Yalnız renkli&renksiz telifler Marmara Çizgi'de değil mi? Sonradan sıkıntı olmasın. ::)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Nisan, 2015, 23:40:28
Vay vay... 750 az değil ama ben yarın kampanyayı başlatıyım  :D Yalnız renkli&renksiz telifler Marmara Çizgi'de değil mi? Sonradan sıkıntı olmasın. ::)

Conan strip basın from Buscema.  :)

hennessy

Lütfen konuyu değiştirmeyin burası Nathan bölümü içimiz dışımız Conan oldu.

Hangi seriler basılacak öncelik ile Nathan aylık mı? Yoksa yan seriler de arada olacak mı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 29 Nisan, 2015, 23:40:28

Bilmiyorum abi, dur dur, sakın bir şey yapma. sonra kabak yine bana patlar... Şaka yapıyordum sadece...

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Nisan, 2015, 23:50:09
Lütfen konuyu değiştirmeyin burası Nathan bölümü içimiz dışımız Conan oldu.

Hangi seriler basılacak öncelik ile Nathan aylık mı? Yoksa yan seriler de arada olacak mı?

Yan seriler olmazsa olmaz zaten. Şimdi abi, ben bir özet geçeyim... 1999 yılını tamamladık sayılır. O yıldan tek bir sayı kaldı Alfa Ajansı 4. O da hazır bekliyor...
Benim düşüncem: Yıl yıl tamamlayarak gitme. Önce bir ana seriye hafif asılalım, arada eksik kalan yan serileri de basarız.
Zaten piyasadan çekildik, satardı, satmazdı deliliğinden uzaklaştık... Bu 350'yi toplayıp üç beş sene korumayı başarırsak, NN evreninde ortalığın tozunu attırırız.

Senin fikrin nedir? Nasıl devam edelim, hatta ne sıklıkta gidelim...

Not: Nemo bize almanak, özel vs yan serilerdeki durumumuzu bir ara anlatır, isterse. :)

hennessy

Yıl yıl devam etmesi mantıklı bir fikir. Ondan sordum çünkü Alfa Ajansı 4.sayı basılması lazım.

Sıklıkla gidelim konusu çizgi düşlerin bütçesi ile ilgili bana kalsa 3'lü sistem 2 ay veya 3 ayda bir basılması, yan seri dahil (Konu bütünlüğü için zamanı geldikçe yan seri basılmalı)

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Nisan, 2015, 00:01:46
Yıl yıl devam etmesi mantıklı bir fikir. Ondan sordum çünkü Alfa Ajansı 4.sayı basılması lazım.

Sıklıkla gidelim konusu çizgi düşlerin bütçesi ile ilgili bana kalsa 3'lü sistem 2 ay veya 3 ayda bir basılması, yan seri dahil (Konu bütünlüğü için zamanı geldikçe yan seri basılmalı)

Dediğim gibi 350'yi bulup korursak, Çizgi Düşler'in bütçesiyle hiçbir ilgimiz alakamız kalmaz. Kendimiz pişirip kendimiz yiyeceğiz.
Ama yan seriler hep ana seriden daha az satıyor. Özellikle Alfa Ajansı...
Kitaplığımdan uzağım ama Afu'nun listesinden bir bakayım, özeldei almanakta kaç sene ilerdeyiz...

Yalnız 3'lü sistemde 2 veya 3 ay yerine ayda birden yanayım. Bilmiyorum, bizim 350 İspartalıya çok mu gelir dersin?

hennessy

NN 18.cilt kaç adet satıldı? 250'li geçmediyse her ay bence hayal olur en iyi ihtimal 2 ay (Firmaların dükkanlarında duran satış saymam) önemli olan bu.

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Nisan, 2015, 00:13:42
NN 18.cilt kaç adet satıldı? 250'li geçmediyse her ay bence hayal olur en iyi ihtimal 2 ay (Firmaların dükkanlarında duran satış saymam) önemli olan bu.

250'yi geçtik görünüyor, ama içinde renkli sayı olduğu için her zamanki Nathan'cıların dışındaki adamlar da aldı. O yüzden o bilgiyi tam kullanamıyoruz.

xmenac

Satışların mevcut durumu böyleyse, 350 baskı bile fazla olacak gibi.