NATHAN NEVER ... KAPALI DEVRE YAYINA MAYISTA BAŞLIYORUZ

Başlatan köstebek, 28 Nisan, 2015, 17:34:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Beni de yazın listeye. 10-11 Mayısta İstanbul'da olacağım. İlk sayı yetişirse elden alırım, yetişmezse bakacağım artık, kargo veya başka bir yolla alacağım. Bir ay Brendon, bir ay Nathan olsa ne iyi olur diye düşünüyorum. Daha da hızlı koşacağız diyorsanız ona da hayır demeyiz tabii...

köstebek

Yan serilerdeki durumu biraz açalım...

1. Ana Seri... 2000 yılına dayandık.
2. Özel seri ... 5 cilt halinde 10 sayı basmışız.. 2000 yılını basmışız.
3. Almanak .... 3 cilt halinde 9. sayı basmışız... 2001 yılını basmışız...
4. Dev albüm... aşırı rahat ve fazla ilerilerdeyiz... 9. sayıyı, 2005 yılını basmışız...
5. Alfa Ajansı... 3 sayı basmışız, bir sayı gerideyiz.... 1998 yılını tamamlamışız...

6. A. Argo, Maxi, Universo Alfa gibi yan serilerin daha yanına yaklaşamıyoruz...

Şimdi ilk etap olarak 2000 yılını tamamlamak istiyorsak...
Ana Seri ... 12 sayı, yani 3'lü formatta 4 cilt

Alfa Ajansı... 4. (1999) ve 2000 yılında 3 sayı daha basmak gerekiyor...

Sonuç olarak 4 NN, 4 AA basmamız gerekiyor.

Nemo

Cizgili abi benden once davranmissin. Ben de 2000 ve sonrasinin okuma listesini yapayim en kisa zamanda bari.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Nathan'in Sifir Numara gibi bir kac yan serisini İstanbul ozel albumde toplamak harika bir fikir:) bunla ilgili ayri baslik acariz.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Nisan, 2015, 00:55:10
Cizgili abi benden once davranmissin. Ben de 2000 ve sonrasinin okuma listesini yapayim en kisa zamanda bari.

Bir an her şeyi senin üstüne yıkıyorum diye düşünüp üzüldüm de ondan...

Şu alfa Ajansı'na yüklenelim mi, yoksa onda ağır ağır mı gidelim, ne dersin? 2000 yılından sonra zaten yılda 1 veya 2 tane basmışlar...

Nemo

Benim fikrim Alfa Ajansi'nda yavas gidip, onceligi aylik sayilara vermek daha guzel olur. Universo Alfa, asteroide argo gibi serilere ise su an icin hic bulasmayin bile derim. Tabi bunlar nacizane gorusumdur) Aylik yayinlar devam ederken sirasina gore ozeller, almanaklar falan gelir ki yarin oturup 2000 sonrasi ile ugrasacagim.
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 30 Nisan, 2015, 00:18:13
250'yi geçtik görünüyor, ama içinde renkli sayı olduğu için her zamanki Nathan'cıların dışındaki adamlar da aldı. O yüzden o bilgiyi tam kullanamıyoruz.

O zaman 17.sayı ne kadar sattı elinizde ne kadar kaldı bu önemli.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

antiochia

3'lü aylık fazla olabilir..Aylık tekli veya Teks gibi ikili olabilir..3'lü yapılacaksa iki ayda bir bence de uygundur..

hanac

ferzan

Üçlü format bozulmaksızın bir ay Nathan, bir ay Brendon güzel olabilir...Yine üçlü format bozulmadan her ay Nathan ve Brendon da olabilir ama alım gücü olarak zorlamaması adına dönüşümlü sistem durumu idare edebilir...Normal şartlarda kaç ayda bir çıktığını göz önüne alırsak dönüşümlü yayın iyi bile sayılır...Ama dediğim gibi, her ay her ikisi de çıkarsa Allah derim... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hennessy

Ben ikisininde 2 ayda bir veya 3 ayda bir 3'lü olarak aynı ay basılmasından yanayım ugh.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

sefik

Ahmet Oktay

Bence de şuan için dönüşümlü yayın en ideali. Aylık ve yan serilerin basımı konusunda ise orijinal yayın sırasına göre basılabilir yada şöyle yapılabilir; atıyorum 2003 yılının aylık seriden 12 sayısı basıldı peşine aynı yılın yan serileri basılıp ardından 2004'e geçilebilir. Ama bu dediğim 2. yöntemle okuma sırasına göre kayma yaşanabilir kitapları aldığı gibi okuyanlar için.

afu

NN'e beni de katın.

Bir önerim var.
bu uygulama ile NN'e başlayacak yeni taraftarlar için eski sayıları, Çizgili Düşlerin çok güzel bir indirimle vermesini bekliyorum.  ;D (idefix'ten de iyi bir indirim ile)
bu benim gibi yeni NN okuyucuları da kazandıracaktır. Hem de eldeki eski stoklarınız da azalmış olur.

hanac

Köstebek abi,

Cengiz Ertem, Ozan Balım, Sefik ve Afu da listeye eklenmeli.

Saygılar, hanac