Western Muhabbeti-Kim Kazanır?

Başlatan caretta, 10 Mayıs, 2015, 21:31:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozer

Köstebek baskısıyla Tex'i seçtim...

xmenac

kedidiro

zagor zagor zagor... savaş çığlığını bastı mı teks'in hafiften bi dizlerinin bağı çözülür zaten. sonrasında baltasıyla, öküz göçerten yumruğuyla daldı mı teks'e  soluklanma fırsatı tanımaz işi bitirir  ;) ;) :)

ferzan

Her ikisini de çok severim, bilhassa Zagor sevdam Teks 'ten evvel başlamıştır ama ne yalan söyleyeyim, Teks alır gibi geliyor. Keşke bu ikiliyi karşı karşıya getirmeyeydik. Son bir buçuk yılın okumalarının ardından Teks ukalâ ukalâ alir diyorum. Ama Zagor u tutuyorum. Ama Teks alır diyorum. Ama Zagor alırsa da pek sevinirim sanıyorum. Buna rağmen de Teks i işaretliyorum... ::) ??? :P
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

s.b

Suskun arkadaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyorum. Bi tıklayın be ya. Tex ve Zagor sizlerden destek bekliyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Tex nasıl önde olur yahu, aklım almıyor  :)

Bütün Zagor sevenleri Zagorumuza oy vermeye davet ediyorum.  ;D

antiochia

Alıntı yapılan: ferzan - 29 Ekim, 2015, 01:36:28
  Her ikisini de çok severim, bilhassa Zagor sevdam Teks 'ten evvel başlamıştır ama ne yalan söyleyeyim, Teks alır gibi geliyor. Keşke bu ikiliyi karşı karşıya getirmeyeydik. Son bir buçuk yılın okumalarının ardından Teks ukalâ ukalâ alir diyorum. Ama Zagor u tutuyorum. Ama Teks alır diyorum. Ama Zagor alırsa da pek sevinirim sanıyorum. Buna rağmen de Teks i işaretliyorum... ::) ??? :P

Aynen İmzamı atarım..Niye kahramanlar karşılaştırıyoruz ya :)

alan ford

Sıtkı Sıyrıl uzun zamandır yok ama şahane bloğu Zagorun Sözü Bu'da Zagor efsanevi kapışmalar yapmış , Melih Gökçek'ten Conan'a , Serdar Ortaç'tan Black Smoke'a envai çeşit düşmanla kapışmıştı. İşte Tex ile kapışmasından tadımlık :

"Zagor vs Teks
İlk Tahmin: Zagor kazanır.
Olasılıklar: Teks fantastik olaylara pek bulaşmadığından, normal insanlar ve silahlar dışında pek fazla tecrübesi olmadığından, her ne kadar canımız ciğerimiz de olsa, fantastiğinden mitolojiğine, vampirinden uzaylısına 370 bin farklı düşmanı yenen Zagor karşısında şansı yok. Ha, Teks, kankası Karson, oğlu Kit ve Tiger ile birlikte bir dalavere yaparlarsa, sotada kıstırırlarsa bilemem. Teks'den beklerim bunu. Ancak normal şartlarda Zagor Teks'e ranger marşını tersten söyletir."

Kapışmaların tamamı için bkz :http://sitkisiyril.blogspot.com.tr/search/label/Zagor%20vs%20Di%C4%9Ferleri
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Oylar birbirine çok yakın.

Sanırım berabere bitti diyebiliriz.  :)

s.b

Böylesine büyük bir müsabaka bu kadarcık oyla bitmez, bitmemeli. Tex ve Zagor'a rezil olacağız. Adamlar ta dünyanın öbür ucundan gelip ölümüne kapışıyorlar biz oralı değiliz. Olmaz abiler inanın olmaz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Kesinlikle Zagor kazanır. Tex okumadığım için Tex in özelliklerini çok bilmiyorum.
Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Alıntı yapılan: s.b - 09 Kasım, 2015, 13:08:06
Böylesine büyük bir müsabaka bu kadarcık oyla bitmez, bitmemeli. Tex ve Zagor'a rezil olacağız. Adamlar ta dünyanın öbür ucundan gelip ölümüne kapışıyorlar biz oralı değiliz. Olmaz abiler inanın olmaz.

Fumetti bitmiş..
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 09 Kasım, 2015, 13:08:06

Akşama genel duyuru yaparım Sami Abi.

Sen anketi bitirme, en az 50 oya ulaşacağız inşallah.

kalidor

Zagor baltayı Tex'in kafasına saplar.
Crom! Ölüleri Say...

Tarkan Kurt

Teks Zagor 'u mezesiz yer. Hatta çelik blek teksas ve swing birlikte gelse Teks yine yer.