Western Muhabbeti-Kim Kazanır?

Başlatan caretta, 10 Mayıs, 2015, 21:31:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

İkisi de delikanlı görünen abilerimiz...
Yani birbirlerine üçkâğıt, şu bu açmazlar, bu bakımdan pusu kurma, uzaktan indirme gibi olayların olmayacağını varsayıyorum.
Sonuç olarak aralarındaki sorunu yüz yüze çözecekler ve iş eninde sonunda yumruklara düşecektir. Çünkü her ikisi de silahla rakibini öldürmekten pek hoşlanmadıklarını yaşadıkları serüvenlerde defalarca göstermişlerdir.

Zagor'u destekleyen arkadaşları anlayamıyorum: İş yumruklara gelince Çelik Blek, taşıdığı kasların, cüssesinin, hatta adının hakkını sonuna kadar verecektir. Bu iş, sıska haydutların üstüne sarmaşıktan kayarak çullanmaya benzemez.

caretta

Köstebek Bey doğru saptamalar yapmış.Blek dövüş ustası.Yanında Profesör gibi bir
akıl kumkuması var.Zagor'un midesi delik Çikosunun Profesör'ün yanında esamesi
bile okunmaz.Blek'in arkasında gözünü budaktan sakınmayan bir avcı ordusu var.
Zagor'un ise güvenebileceği bir Tonka'sı var.Hadi Zagor'un gazıyla savaş baltasını
çıkarsınlar,anında mavi ceketliler tepelerine binecekler.Zagor'un heran pusuda
bekleyen Hellingen amcası var.Herifçioğlu uzayda moleküllere  ayrılmışken
hücrelerini toparlayıp geri geldi.Nihai çatışmada Zagor'un ayağının altına
çaktırmadan bir kalıp sabun bile koyabilir.Duygusal olarak Zagor
diyebilirsiniz ama bu terazi Blek'ten yana ağır basıyor.

rumar80

Kendi oğlu olmayan bir çocukla ne idüğü belirsiz bir ilişki yaşayan ayı gibi birine oy vereceğime bataklığın ortasında her önüne geleni yiyen koca göbekli biriyle yaşayan birini tercih ederim.

köstebek

Ooooo, Rumar Beyciğim, kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde Zagor'u destekleyip olayı "dedikodu" ağlarıyla sarmalayıp hedef saptırıyor ama olsun :)
Bizler hem Zagor'u, hem Çelik blek'i hem de rumar'ı seviyoruz. Onunla rodi veye Blek arasındaki söylenmemiş sorunların çözümü için yemekli bir toplantı yapılmasını öneriyoruz, ama Çiko gelmesin, çünkü aç kalırız...

alan ford

Uzaylısından robotuna envai çeşit düşmanla karşılaşıp hepsinin hakkından gelmiş Zagor nerede , tek bildiği gurbetteki zavallı Kırmızı Urbaları pataklamak olan Blek nerede.  Zagor baltayı ekleştirdi mi kafaya Çelik Blek olur Çilek Blek. ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

s.b

İngilizlerin işgali altında özgürlük mücadelesi veren bağrı yanık köyünden Çelik Blek adlı gencimizi harcamayalım. Yetim kalmış Rodi'ye babalık yapmaktan da geri durmayan Maçka'lı ve hamsi hastası bu arkadaşımıza destek olalım.
Ne idüğü belirsiz bir manyağın elinde baltasıyla ormanlarda simiiiiiiiiiit tazeeeeeeeeee siiiiiiiiimiiiiiiiiiittt diye bağırarak dolaşmasına tepki gösterelim. Balta ile vatandaşı korkutarak simit satma rekoru kıran bu deliyi kolluk kuvvetlerine ihbar edelim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

ferzan

Mantığım ve lanet olası gerçekçi yaklaşımım Blek diyor ama şu anketi Zagor'un kazanmasını çok istiyorum...Blek, safi Anadolu duruşlu, o sebeple iman gücünden çok tırsıyorum...Zagor'u her türlü alır gibi geliyor...Blek dedim ama gönlüm Zagor'dan yana...Bastır Zagor...   ::) :P
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

rumar80

Alıntı yapılan: köstebek - 23 Mart, 2016, 11:02:24
Ooooo, Rumar Beyciğim, kendisinden hiç beklenmeyen bir şekilde Zagor'u destekleyip olayı "dedikodu" ağlarıyla sarmalayıp hedef saptırıyor ama olsun :)
Bizler hem Zagor'u, hem Çelik blek'i hem de rumar'ı seviyoruz. Onunla rodi veye Blek arasındaki söylenmemiş sorunların çözümü için yemekli bir toplantı yapılmasını öneriyoruz, ama Çiko gelmesin, çünkü aç kalırız...

Abi beklenmeyen olay benim Zagor'u desteklemem ise yanlışın var. Fumetti üstüne çok yazmasam da Zagor en baba kahramanlarımdandır.  Sizden çıkan tüm sayıları (son hariç o sırasını bekliyor) okunmuş olup yeni seri düzenli olarak ta alınmaktadır.
Dedikodu kısmı için söylüyorsan,  günümüzde geçerli olan sistem bu olduğu için (!) Kullandım.
Ama yemek sözünü aldım kabul ediyorum ona göre.  :)

caretta

Zagor 5 oy önde.Artık bu fark kapanmaz.Biz daha önce Zagor ile Teks'i de karşılaştırmıştık.
O oylamada çeşitli ajitasyon,manipülasyon,itki,etki,zorunlu katkı,aba altından sopa
göstermek eylemleri ile Zagor-26-24 kazanmıştı.Artık Zagor'u Batman ile yarıştırsak
bile Zagor kazanır.Öyle birşey olursa hiç sevemediğim halde oyumu Batman'e
vereceğim.Şu Baltalı İlah keratasının yenildiğini görmek uğruna!

darkwood

Zagor maçı alır ve yeni karşılaşmaya hazırlanır.  8)
Darkwood Sakinleri..

s.b

Müsabaka sonlanmıştır.
ZAGOR 18 - ÇELİK BLEK12

s.b

SÜPER MIKE - JERİKO

haysat

Süper Mike  farklı bir karekter ve bana hiç sıcak gelmiyor nedense hiç sevemedim.

Jeriko çizgi roman okumaya başladığımda Tommiks'le birlikte ilk göz ağrım,hala okumaktan büyük keyif duyuyorum.

JERİKO diyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

doktor1881

Kurnaz,üçkağıtçı olan kazanır ;D

hanac

Alıntı yapılan: haysat - 30 Mart, 2016, 19:38:19
JERİKO diyorum.

Vallahi demek yetmiyor.  :)

Yukarıdan oyunu da kullanman lazım.