Marvel Cinematic Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 14:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Fantastic Four 2022'ye kalmaz bence. X-Men ise hemen gelmez bence. Koca evren, bir sürü çizgi roman serisi, bir sürün karakter var.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Alıntı yapılan: dean - 19 Mart, 2019, 23:00:44
  Marvel Studios planlarını çok versiyonlu yapıyor. Mesela Captain America: Civil War'un hem Spider-Man'li versiyonu var, hem Spider-Man'siz. Hatta Spider-Man'siz versiyonun concept art'ları bile yayınlanmıştı. Anlaşma Kasım 2017'de yola çıktı. Resmi olarak bir harekette bulunamasa da Kevin Feige ve kurmayları uzun zamandır düşünüyorlar Fox'ta ki karakterleri MCU'ya nasıl dahil ederiz diye. 2020 ve 2021 filmleri hemen hemen belli. o filmlerde ancak yan karakter olarak dahil olurlar. Mutant geni felan açıklanır. 2022 ve sonrasında ise rahatlıkla Fantastic Four ve X-Men filmleri gelir. Yani planları çok değiştirecek bir durum yok. Spider-Man: Homecoming'i nasıl organik şekilde phase 3'e getirdilerse Fantastic Four ve X-Men'i de öyle getirirler. Hem Fantastic Four ve X-Men artık tamamen Disney'in olmuş olacak Spider-Man'de Sony ile hareket etmeleri gibi kimse ile ortak hareket etmeleri gerekmeyecek.
Haklısınız.Spider Man de cuk oturmuştu tam zamanında gelmiş gibiydi.Ama bir sonraki filmlerde tıpkı çizgi filmlerdeki gibi F4 ekibi ile görmek çok daha iyi olacak.Kötü olan şey şu ; bu yıl nihayet gelecek olan Dark Phoenix filmini kimse ciddiye almayacak artık  ;D Zaten insanların heyecanı kaçmıştı da.

kharon

X-men filmleri guzeldi bence ama FF hep hayal kirikligi oldu.
Boylece artik adam gibi bir Galaktus ve Silver Surfer da gorur muyuz  :D

Thanos dan sonra ancak Galaktus paklar zaten  :o

muhtesem olacak bence.

eyoruk

Gelecek mutlaka.Spider-Man Black Panther falan bu evrede ne yapacaklar çok merak ediyorum  ;D

dean

Marvel Cinematic Universe'ün Phase'leri hakkında beklenmedik bir haber geldi. Beklenti Spider-Man: Far From Home'un Phase 4'ü başlatacağı yönündeydi. Kevin Feige'nin son demecine göre Spider-Man: Far From Home, Phase 3'ün final filmi oldu. Böylece Spider-Man, Iron Man'den sonra tek Phase'de 2 filmi olan ikinci karakter oldu.

Aslında en başından beri olması gereken oldu. Filmin defalarca Avengers: Endgame'den dakikalar sonrasın başlayacağı ve Endgame sonrası dünyayı göstereceği söylenmişti. Endgame'in epilogue'u olma özelliğini de üzerinde taşıyan bir filmi Phase 3 finaline almak bence daha mantıklı.

Nightrain

Ben bu filmin Infinity War'dan önce geçtiğine inanıyorum nedense.

eyoruk

Evet artık bitti.
Bundan sonra neler bekliyoruz bakalım ? Yeni evrenin Thanos gibi tek büyük Villain karakteri olacak bir seri film ile yine buna mı hazırlanacağız yoksa birden fazla gerçekten tehdit eden villain mi göreceğiz ?
Artık yeni dahil olacaklar da var.

Nightrain

Bundan sonra her Faz'ın büyük düşmanı olur. Bir hikayeyi 10 sene işlemezler. Zaten F4 ve X-Men evrene giriş yapınca, villain konusunda sıkıntı yaşamayacaklar. Faz 4'ün büyük düşmanının Dormammu olacağını düşünüyorum.

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2019, 21:43:57
Bundan sonra her Faz'ın büyük düşmanı olur. Bir hikayeyi 10 sene işlemezler. Zaten F4 ve X-Men evrene giriş yapınca, villain konusunda sıkıntı yaşamayacaklar. Faz 4'ün büyük düşmanının Dormammu olacağını düşünüyorum.
Öyle yapmaları çok daha mantıklı olur.Çünkü daha farklı daha büyük düşmanlar var olacak artık.Ama tabi burada iyi işlemeleri şart olacak.Galaxy 3 ve Strange filmlerini çok merak ediyorum.Artık yeni ekip Strange ve Marvel etrafında şekillenir sanırım

YERDENİZ

Avengers çizgi dizisini izlerseniz, Marvel Cinematic Universe'in nereye doğru evrilebileceğini tahmin edebilirsiniz.

pizagor

Alıntı yapılan: YERDENİZ - 26 Nisan, 2019, 08:44:18
Avengers çizgi dizisini izlerseniz, Marvel Cinematic Universe'in nereye doğru evrilebileceğini tahmin edebilirsiniz.

Bahsettiğiniz acaba hangi çizgi dizi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

eyoruk

Assemble olabilir arkadaşın bahsettiği

hanac

Bütün filmleri en baştan izliyorum.

Sanırım Haysat (ne demekse) ve Aaciltan'da aynı eylem içindelermiş.

eyoruk

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany sözleşmeleri bitmiş .Film evreninde göremeyeceğiz artık.Çok yazık oldu çok.Yine Ant-Man devam filmi sadece söylenti olacak gibi ve Paul Rudd Evangeline Lilly görünmeyecekler artık.

dean

Alıntı yapılan: eyoruk - 30 Nisan, 2019, 11:49:20
Elizabeth Olsen ve Paul Bettany sözleşmeleri bitmiş .Film evreninde göremeyeceğiz artık.Çok yazık oldu çok.Yine Ant-Man devam filmi sadece söylenti olacak gibi ve Paul Rudd Evangeline Lilly görünmeyecekler artık.

Sözleşme bittiği zaman yeniliyorlar. Robert Downey jr.'ın kaç kere bitti, kaç kere yenilediler. Hakeza Scarlett Johansson'da öyle. Elizabeth Olsen ve Paul Bettany zaten WandaVision dizisinde oynayacaklar. MCU'da olmaya aynen devam ediyorlar. Sözleşmeleri bitmiş olsa bile yenilendiğinin kanıtı zaten. Paul Rudd ve Evangeline Lilly'nin sözleşmesi devam ediyor. Marvel'da zaten Ant-Man 3 için hazırlık yapıyor. Onlarda aynen devam edecek. Normal şartlarda Chris Hemsworth'un da bitti. Ama Avengers: Endgame'e bakarsak sözleşme yenilemiş bile.