Marvel Cinematic Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 14:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 08 Mayıs, 2019, 17:03:40
Ant-Man 3'e gerek var mı ?

Ant-Man ve Quantum Realm konsepti snap'in geri alınmasına ve trilyonlarca canlının tekrar hayata geri dönmesine neden oldu. İşte o Quantum Realm'in daha fazla irdelenmesi gerekiyor. Marvel Studios'da bunu belirtti. Bunun dışında Scott'ın kızı Cassie üzerinden Young Avengers sularına girebiliriz. Hatta üçüncü filmin adı Ant-Man and the Young Avengers olursa gram şaşırmam. Marvel'ın filmlerini üçleme olarak tasarladığı gerçeği de var. Bi'de işin ekonomik boyutu var. Az para harcayıp güzel kazanabiliyorlar Ant-Man ile. Hele ki Avengers: Endgame'in ardından Ant-Man'in 800'lü hatlara çıkabileceğini düşünüyorum.

eyoruk

Nova filmi gelirse çok iyi olur gerçekten.
Hem öncesi ile hem sonrası ile çok önemli detaylar verebilirler bize.

Şu Spider filmini izleyelim hele , işte o zaman gidişatı tahmin edebileceğiz inşallah.

Nightrain

Mysterio'nun multiverse olayı yalan çıkmazsa, ilerde çok değişik şeyler olacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Far From Home, Phase 4 ve Disney+ dizileri ile ilgili, 4chan'a bir sızıntı düştü. Bayağı güzel şeyler olacak. :)

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Mayıs, 2019, 19:09:32
Far From Home, Phase 4 ve Disney+ dizileri ile ilgili, 4chan'a bir sızıntı düştü. Bayağı güzel şeyler olacak. :)

Eğer o sızıntı gerçekse beğenmediğim bir tek şey bile yok diyebilirim. Hatta şey denir ya gerçek olamayacak kadar iyi diye. Öyle bi'şey.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 10 Mayıs, 2019, 19:12:45
  Eğer o sızıntı gerçekse beğenmediğim bir tek şey bile yok diyebilirim. Hatta şey denir ya gerçek olamayacak kadar iyi diye. Öyle bi'şey.

Aynen. Shang-Chi filmini merak etmiyordum normalde, söylentiler doğruysa işler değişir. Özellikle GotG 3'ü kotarırlarsa muhteşem bir film bizleri bekliyor.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Mayıs, 2019, 19:17:55
Aynen. Shang-Chi filmini merak etmiyordum normalde, söylentiler doğruysa işler değişir. Özellikle GotG 3'ü kotarırlarsa muhteşem bir film bizleri bekliyor.

Normal şartlar altında Shang-Chi'nin babasını haklar yüzünden kullanamıyorlar. Hatta çizgi romanlarda bile kullanamıyorlar. Bu şekilde hallederlerse çok çok çok ilginç olabilir.

Guardians 3 ve Doctor Strange 2 için olanlar zaten Roger Wardell'den gelmişti. Endgame'i yüzde yüz tutturduğu için bu dedikleri de tutabilir. İkisi de kulağa muazzam geliyor.

Far From Home'a o malum şahıs gelirse zaten değme keyfimize.

Zeljko

Spoiler ibaresiyle burada da açıklarsanız çok sevinirim,öyle güzel anlattınızki çok meraklandım açıkçası.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

dean

Birazdan paylaşacağım sızıntılar çeşitli yerlerden toplanmış ve 4Chan'den elimize ulaşan sızıntılar. Her zaman olduğu gibi %100 yanlışta olabilir. %100 doğruda. Şimdi sırayla gidelim.

- Black Widow, The Eternals, Black Panther 2, Shang-Chi, Doctor Strange 2, Nova ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 aktif olarak geliştiriliyor. Thor 4, Ant-Man 3, Captain Marvel 2, New Avengers, Young Avengers ve Dark Avengers filmlerinin de planlaması yapılıyor.

- Falcon & Winter Soldier, WandaVision, Loki ve Hawkeye  Disney+, karakterler filmlerde görünmeye devam edecek. X-Men ve Fantastic Four Phase 5'e kadar gözükmeyecek.

- Artık 10 yıl süren maceralar yok. 3-6 filmlik mini arc'lar var.

- MCU ikiye bölünüyor. Kozmik ve sokak. Kozmik filmler kendi içerisinde bir arc'ı takip edecek. Dünya'daki filmler kendi içerisinde. Aradaki köprü Fantastic Four olacak.

- Norman Osborn sokak seviyesinin villain'ı olacak. Marvel ve Sony anlaştı.

- Chris Hemsworth ve Chris Pratt sözleşmelerini uzattı. Guardians of the Galaxy Vol. 3'ün ardından da devam edecekler.

- Spider-Man: Far From Home'un after credits'in de Norman Osborn çıkacak. Stark Tower'ı o almış olacak ve Sinister Six'i kuracak.

- Black Widow filminde Florence Pugh, Yelena Belova'yı canlandıracak. O da yeni Black Widow olacak.

- The Eternals, Marvel kozmik evreninin en önemli markalarından biri olacak. Richard Madden, Ikaris'i canlandıracak.

- Black Panther 2'de villain olarak Queen Divine Justice çıkacak. Film yine politik olacak.

- Shang-Chi filminden başkarakterimizin babası Mandarin olacak.

- Doctor Strange 2'de Christine Palmer, Wong, Mordo ve Ancient One dönüyor. Nightmare baş villain. Clea ve Brother Vodoo, MCU'ya giriş yapacak. Clea için asyalı bir oyuncu aranıyor. Filmin bir kısmının 80'lerde geçme ihtimali var.

- Guardians of the Galaxy Vol. 3'ün ana villain'ı High Evolutionary. Rocket Raccoon'un yaratıcısı olacak. Rocket aynı zamanda Lylla ile bir ilişki yaşayacak. Drax kızının hayatta olduğunu öğrenecek. Peter ve Nebula, Gamora arayışında çok yakın arkadaş olacak. High Evolutionary'nin deneylerinden birinin de Beta Ray Bill olduğunu öğreneceğiz. Quasar ve Adam Warlock'ta filmde çıkacak. Warlock'ı Zac Effron oynayabilir.

Nightrain

SPOILER

GotG 3'ten sonraki yeni GotG ekibi sızmış sanırım. Doğruysa aşırı güçlü bir takım olmuş.

New GotG: Quasar, Beta Ray Bill, Lylla, Moondragon, Adam Warlock.

SPOILER

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Mayıs, 2019, 21:57:30
SPOILER

GotG 3'ten sonraki yeni GotG ekibi sızmış sanırım. Doğruysa aşırı güçlü bir takım olmuş.

New GotG: Quasar, Beta Ray Bill, Lylla, Moondragon, Adam Warlock.

SPOILER

Koy bi'de onların başına Nova'yı. Gelsin Annahilation ;)

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 10 Mayıs, 2019, 22:39:44
  Koy bi'de onların başına Nova'yı. Gelsin Annahilation ;)

SPOILER

Rocket gitmese keşke. Bayağı seviyorum. Hatta mevcut takımdan sevdiğim tek GotG üyesi. Chris Pratt sözleşmesini yenilemiş. Takımdan ayrılacak ama solo takılmaya devam edecek anlaşılan. Bir de bu kadar karakteri tek filmde nasıl anlatacaklar çok merak ediyorum. Bazıları evrene yeni giriş yapacak. Rahat bir 2.5-3 saat'lik film çekmeleri gerekiyor. Gunn inşallah batırmaz. Nova'yı Phase 4'te göreceğimize kesin gözüyle bakıyorum.

SPOILER

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Mayıs, 2019, 09:23:49
SPOILER

Gunn inşallah batırmaz.

SPOILER

Yok ben böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum. Zira senaryosu hazır bir film olarak bu kadar üzerine çalışılmış başka bir MCU filmi yok. Başka bir yönetmen gelse ya da başkası senaryoyu tekrar yazsa soru işareti olurdu. Bunun dışında Avengers: Endgame sonrası takvime baktığımızda event konsepti taşıyan tek film Guardians of the Galaxy Vol. 3. Marvel Studios eminim bu filmi baya büyük bir film olarak yapacaktır.

eyoruk

https://twitter.com/cizgikafe/status/1130488217764016128

Feige Spiderman yeni filmini çok beğenmiş.Disney + dizileri de evrende çok önemli rol oynayacakmış

Nightrain

Feige'nin beğenmesi pek bir anlam ifade etmiyor. Kötü olmuş diyecek hali yok ya. ;D