Marvel Cinematic Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 14:57:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyoruk

Alıntı yapılan: dean - 23 Ağustos, 2019, 18:16:19
  Anlaşma beş filmlikti. Captian America: Civil War, Spider-Man: Homecoming, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame, Spider-Man: Far From Home. Beş film çekildikten sonra taraflar tekrar biraraya geldi. Anlaşmayı yenilemek için görüştüler. Ekonomik sebepler yüzünden anlaşamadılar. (Şimdilik)
Anladım.Ben bundan sonra 5 yıl daha kaldı sanıyordum.Toplam 7 filmlik oyuncu ile anlaşıldı falan..

Olan oldu artık.Şimdi üzülsek bile her türlü izleyeceğiz sonuçta  ;D

teks55

Spiderman'i canlandıran Tom Holland, instagram hesabından Sony'yi takip etmeyi bıraktı.
Ayrıca Stan Lee'nin kızı ise bu meselede Disney ve Marvel'i suçlu buldu.
Hatta şöyle demiş: ''Kimse babam (Stan Lee)'ye Marvel ve Disney yöneticilerinden daha kötü davranamazdı.''
Hayranlar ise tam tersi düşünüyor.Hatta Sony binasına yürüyüp protesto etme eğiliminde olanlar var sosyal medyada.

Nightrain

Ms. Marvel dizisi duyuruldu. Disney Plus'da yayınlanacak. Tabii ki MCU'da geçecek. Çizgi romanlarda Inhuman olan karakterin hikayesini diziye nasıl aktaracaklar merak ediyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Gelen haberlere göre Kit Harington, MCU'ya katıldı. Rolü ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Şu anda saklı tutuluyor. Tahminler yarın D23'te açıklanacağı yönünde. Bu rol çok önemli bir rol olabilir. Ben şuan söylemeye dilim varmıyor ama ciddi şekilde kıllı ve sinirli bir arkadaşı mı oynayacak diye düşünmeye başladım. Yarını zor edeceğiz.

rumar80

Nightrain

Böyle bir yetenek ile hâlâ piyasada var olması bir mucize! Çıkışını Game of Thrones ile değil de, daha az izlenen bir dizi ile yapsaydı bu kadar popüler olamazdı. Umarım 1-2 film görünür ve kaybolur. Disney bu adamı Wolverine gibi önemli bir role getirecek kadar şuursuz değildir umarım. ???

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ağustos, 2019, 10:08:19
Belki Moon Knight olur.

Dün disney+ paneli vardı. Moon Knight olsa orada duyurulurdu. Bugün duyurulurdu film rolü olacak. Zira bugün Disney'in film paneli var.

Nomad

Küçük Emrah'ın us şubesi.
Ağaç rolü falan versinler iyi oynar.
Düsman başına.

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 24 Ağustos, 2019, 10:33:21
Dün disney+ paneli vardı. Moon Knight olsa orada duyurulurdu. Bugün duyurulurdu film rolü olacak. Zira bugün Disney'in film paneli var.

Black Knight olmuş.  Eternals filminde,

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ağustos, 2019, 21:18:29
Black Knight olmuş.  Eternals filminde,

Disney bu adamı Wolverine yapacak kadar şuursuz değilmiş neyse ki. ;D

hanac

hanac

ZGeralt

Blade dışında hiçbirini merak etmiyorum ya :/

Doctor Strange ve Shang-Chi belki.

Dizilerden de sadece WandaVision ilgimi çekiyor.

Hadi hayırlısı bakalım :)

dayıcomics

Aslında Kit Wolverine için uygun adaylardandı. Malum wolvi gayet orta boylu biri. Hugh Jackman gibi uzun birini wolvi oynatmaları hataydı. Bu hatayı Hugh abinin oyunculuk kabiliyeti kapattı.

dean

Aşkım MCU'ya geri döndü.