Ana Menü

Tanışma

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2009, 10:20:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Murat abi hosgeldin :)
Özel Alfa Ajanı

mersan0

Hoş bulduk Nemo gardaşım, yıllar sonra yeniden sizi bulmak sevindirdi beni

NIC

Alıntı yapılan: mersan0 - 24 Aralık, 2018, 01:03:20
Hoş bulduk Nemo gardaşım, yıllar sonra yeniden sizi bulmak sevindirdi beni

Abi cok merak ettim nasil buldun burayi ve bunca yil nerelerdeydin?(cok mu özel oldu :) )

mersan0

Alıntı yapılan: NIC - 24 Aralık, 2018, 08:09:04
Abi cok merak ettim nasil buldun burayi ve bunca yil nerelerdeydin?(cok mu özel oldu :) )
yok beya ne özeli, guşlaaa söyledi. Allahtan depeme pislemediler :) :)

hercai

İyi akşamlar Altın Madalyon Forumu; öncelikle   katılma talebime olumlu yanıtınız için teşekkürler. Arkadaşlarımın forumunuza katılmam konusundaki teşvikleri, ''acaba" larımı  "neden olmasın"a çevirdi. Bir kitabı okumak, bir filmi izlemek ne kadar keyifli olsa da onun analizini yapmak, bir forumda o eseri tartışmak yani aynı deryada yer almak daha tercih edilesi sanırım..Bana gelince; sanatı ve sanatçıyı her alanda takdir eden, tek bir türe takılıp kalmadığım için " hercai" yakıştırmasını uygun gören birisiyim. Sağlıcakla..

V

Kimmiş bu arkadaşlar merak ettim 🤔 Hoşgeldiniz..Katılımlarınızı bekliyoruz..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

hercai hoş geldiniz.
Darkwood Sakinleri..

kharon

Alıntı yapılan: hercai - 27 Aralık, 2018, 23:56:19
İyi akşamlar Altın Madalyon Forumu; öncelikle   katılma talebime olumlu yanıtınız için teşekkürler. Arkadaşlarımın forumunuza katılmam konusundaki teşvikleri, ''acaba" larımı  "neden olmasın"a çevirdi. Bir kitabı okumak, bir filmi izlemek ne kadar keyifli olsa da onun analizini yapmak, bir forumda o eseri tartışmak yani aynı deryada yer almak daha tercih edilesi sanırım..Bana gelince; sanatı ve sanatçıyı her alanda takdir eden, tek bir türe takılıp kalmadığım için " hercai" yakıştırmasını uygun gören birisiyim. Sağlıcakla..

foruma hosgeldiniz

rumar80

Aramıza hoşgeldiniz. İyi eğlenceler.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: hercai - 27 Aralık, 2018, 23:56:19

Hoşgeldiniz Sn. Hercai,

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsiniz.

Saint2

Hoş geldiniz... Sevgiler...

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: mersan0 - 22 Aralık, 2018, 21:06:46
Merhaba ben mersan0, eski bir cizgiroman okuruyum, burada kıdemli olanlar beni belki hatırlar. Yeniden merhaba
Hoş geldiniz. Merak etmiştik sizi nerelerdesiniz diye. Ben de eski "Magico Vento" resimliromandan hatırlarsınız belki.

Yeni katılan arkadaşlara da hoş geldiniz diyorum.

mersan0

Hoşbulduk kardeşim, nickini hatırlıyorum. Hayat gailesi, ne yaparsın.

hercai

Merhabalar forum dostları;
Öncelikle derginin çıkma şerefine, katkısı olan herkesi tebrik ediyorum...en kısa sürede okurum kuşkunuz olmasın!
İki ay olmuş aranıza katılalı...ben çok memnunum. Bloğun yazılım şifresini yeni yeni çözdüm; ama, hâlâ bir çok teknolojik meseleyi halledebilmiş değilim...Bu konuda yardımlarını esirgemeyen, paylaşımlarımdan ötürü de beni heveslendiren sevgili hanac'a çok teşekkür ederim...gönderilerimi mobilden yapıyorum...kopyala, yapıştır vs. bilmediğimden ve de yazının müsveddesini de hazırlamadığımdan, yanlış bir tuşla tümünü kaybettiğim çok oldu.
Şikâyetler bir kenara;
Forumun katkısı çok oldu bana...kitapları ve filmleri daha dikkatli takip edip, analizinde ''tezine konu alacak" öğrenci sorumluluğu kazandım. Bunlar benim için hobi değil zaten, yaşamımın bir parçası artık.
Adımı Filiz koymuşlar... ama, ben " hercai " yi daha çok sevdim. Evliyim ve çok düşkün olduğum iki evladım var...Ankara'da dop dolu bir 25 yıl geçirdim..Ankara Hukuk'la başlayan yıllarım, Ankara Barosu'ndan ayrılmakla son buldu. Ankara'nın yeri bende hep ayrıdır. İstanbulda yaşayanlar; " Ankara'nın en çok İstanbula dönüşünü severim" dese de.
         Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere,
                  Sevgiler sizinle olsun