The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Türkiye'deki hiçbir yayınla karşılaştırılamaz bence fiyat olarak. Öldüren Şaka sadece 64 sayfa bir çizgi roman. Boyutu da orijinal değil ve fiyatı 32,5 tl. 128 sayfa orijinal boyutta hardcover 25 tl hiçbir şey değil bunun yanında.

gamlıbaykuş

Fasikül kapakları mevcut mu içinde. Merak ettim kitabı keşfetmeye çalışıyorum. 200 küsür sayfa diye umutlanmıştım ama olmadı. Ilk eksiyi buradan aldı. Kapaktaki sayı 1 ibaresi de nedense bana Aksoy Yayınlarını hatırlattı. ..
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

xmenac

Acaba D&R'ın internet sitesinde de satışa sunulacak mı bu yayın. Zira, D&R'ın internet sitesinde sadece ISBN'li yayınlar değil ISSN'li yayınlar da satışa sunuluyor.

Nightrain

Kapak amatörce olmuş. Umarım GOTG da böyle olmaz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Aldım bugün ilk sayıyı. Kapağı ilk gördüğümde bildiğiniz gibi beğenmemiştim. Şimdi eve gelince inceledim. Kapak ne kadar bana kötü geldiyse geri kalanı o derece iyi geldi. Ben başarılı buldum. Bakalım devamı ve diğer Marvel ciltleri nasıl olacak.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Ekim, 2015, 15:02:38
Eğer bir tanışma fiyatı değilse gerçekten harika. Böyle devam etsinler Guardians of The Galaxy'yi bile alırım :)

Sayfa sayısına dair son bilgiler ışığında sözümü geri alıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haziran00

Sayfa sayısına istinaden kıyaslandığında JBC kitaplarına oranla çok daha ekonomik üstelik hardcover

Mrtekin

Eee, Panini olsun o kadar.

Belki de müşteri tutuyordur, bakalım aynı fiyat güzelliği devam edecek mi?
They drew first blood...

noir

Bence fiyat olarak pahalı, panini hem daha az vergi veriyor hem de  telif hakları için de daha az ödüyordur. Diğer bir nokta ise indirimin olmaması d&r indirim yapmıyor, marmara veya jbc hem çizgi roman dükkanlarında hem de online olarak indirimle satılıyor, ve son olarak bulmasıda sıkıntı hala bulamadım ben  :-\

Ahmet Oktay

Sadece D&R'lara dağıtılma olayı saçma olmuş, neticede her yerde D&R mağazası yok. Umarım Guardians Of The Galaxy'de bunu yapmayıp dergi ve gazete satılan her yere dağıtırlar.

Animvader

Panini halihazırda Marvel çizgiromanlarının Avrupa'da yetkili lisansçısı.Yani telif konusunda elleri rahat.Çizgiromanda piyasada kıpırdanmayı görünce ya niye biz kendimiz satıp kaymağını yiyeceğimize, telif satıp kırıntıyla yetiniyoruz ki demişler galiba.Parayı da hızlı döndürmek için d&r'dan başka bir yerde satmıyorlar anladığım kadarıyla.Eğer bu ilk kitap bekledikleri satış adedine ulaşmazsa internet, çr kitapçıları gibi yerlere dağıtacaklarını düşünüyorum.

teknolojibaronu

Çocuk dergi bölümüne koymaları akıllıca.

Çocuklar dergilere bakarken Örümcek Adam'ı görücekler. Yoksa Çizgi Roman bölümüne bakmazlar. Almak isteyecekler.

Binevi çizgi romanla tanışıyorlar.
Panini'den çok akıllıca bir hareket.

Pulluk

Ben de bugün D&R'dan aldım ve baskı kalitesini fena bulmadım. 1-2 sayfa birbirine yapışmıştı gerçi ama sorunsuzca açtım. Öte yandan önümüzdeki hafta içerisinde Büyülü Dükkan'a da gelecekmiş.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

teknolojibaronu

Kitabın boyutu orjinal boyuttanda büyük arkadaşlar :)

Agamotto

Alıntı yapılan: Kenny - 03 Ekim, 2015, 16:37:29
Kitabın boyutu orjinal boyuttanda büyük arkadaşlar :)

O ciltli olduğu için yoksa sayfa boyutu olarak orjinal boyut  ;)