Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Ben Conan' da 20. ciltte kalmışım. Bugün bir aksilik olmazsa ben de okumayı düşünüyorum. Çizgi roman sektöründe ilk 3 sevdiğim kahraman sıralamasında yer alır kendisi. Diğerleri de Wolverine ve Punisher.
Keşke Red Sonya' yı da tam külliyat okuyabilseydik.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Alfa'dan çıkan tam seri şeklinde Red Sonja larım var. Ara ara heyecanla ve merakla okuyorum keşke dediğin gibi Conan boyutunda Ciltli siyah beyaz güzel takımlarımız olsa onu da okuyabilsek.

gamlıbaykuş

Aslında bu seriyi bir ara toplamayı düşünmüştüm ama öyle kaldı işte. Şimdi tam takım bulunur mu işte onu bilmiyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 26 Ağustos, 2023, 19:44:04Okuduğum ciltle ilgili şunu söyleyebilirim bir kere Ernie Chan büyük bir çizer onun çizgileri Conan ın ruhunu o kadar iyi yansıtıyor ki macerada kesinlikle hissediyor ve içine giriyorsunuz.

Conan'ın son adresi Titan Comics'in sayfa örneklerine bakmanızı tavsiye edeyim.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Saki

Bu macera prenses Yasmela ile. Tabiki hatırladım. Ama bu macera CTB serisinde de var ve biraz değişik. Aslında Conan'ı okumanın lezzeti her gelecek sayıda ne olacağı belli değil olayıdır.

Bunun için Conan chronolgies olayı var.

Conan bir ilim olmuştur. :)

hanac

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt: 28

Yayın Tarihi: Mayıs 2023
Sayfa Sayısı: 264
Fiyat: 150 ₺

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt: 27

Yayın Tarihi: Mayıs 2023
Fiyat: 150 ₺

Saki

hanac

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt: 30

Barbar savaşçı Conan'ın gezileri onu, deli kraliçelerin evrenleri birleştirip bu dünyaya kadim kötücül bir tanrı getirerek sonsuz ölüm, dehşet ve kaosa yol açacak karanlık bir ritüelin peşinde olduğu çöl krallığı Stygia'ya getirmişti. Tapınak hazinelerine olan zaafı, Conan'ı ritüelin yapılmasını engellemek için her şeyi göze almaya hazır müritlerle karşı karşıya bırakmıştı. Kudretli bir kılıcı kuvvetlice sallayabilen bir kol iyiye kullanılabilir fakat kas ve kılıç gücü dünyanın sonunun gelmesini engelleyebilir mi? Marvel Comics'in efsanevi Savage Sword of Conan the Barbarian serisinin #156-160 arasındaki sayıları bir araya getiren bu ciltte, birbirinden heyecanlı kılıç ve büyü öyküleri okuyacaksınız!

Yayın Tarihi: Aralık 2023
Fiyat: 250 ₺

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt: 29

Barbar savaşçı Conan'ın gezileri onu, deli kraliçelerin evrenleri birleştirip bu dünyaya kadim kötücül bir tanrı getirerek sonsuz ölüm, dehşet ve kaosa yol açacak karanlık bir ritüelin peşinde olduğu çöl krallığı Stygia'ya getirmişti. Tapınak hazinelerine olan zaafı, Conan'ı ritüelin yapılmasını engellemek için her şeyi göze almaya hazır müritlerle karşı karşıya bırakmıştı. Kudretli bir kılıcı kuvvetlice sallayabilen bir kol iyiye kullanılabilir fakat kas ve kılıç gücü dünyanın sonunun gelmesini engelleyebilir mi? Marvel Comics'in efsanevi Savage Sword of Conan the Barbarian serisinin #151-155 arasındaki sayıları bir araya getiren bu ciltte, birbirinden heyecanlı kılıç ve büyü öyküleri okuyacaksınız!

Yayın Tarihi: Aralık 2023
Sayfa Sayısı: 288
Fiyat: 250 ₺