Wonder Woman: Yeni Dünya - YKY

Başlatan Nightrain, 24 Mayıs, 2017, 23:01:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allan quatermain

Alıntı yapılan: ferzan - 22 Ekim, 2020, 22:52:00
    Tek kelimeyle bravo. Ayakta alkışlıyorum YKY 'yi. Yıllar sonra beni hızla 20 yıl öncesine döndürdü, nostalji fırtınası yaşattı. En son Aksoy Yayıncılık zamanı böyle devam eden seride boyut değişikliği tecrübe etmiştik. Yakın bir geçmişte de adına tezat olarak küçültülen dev albüm fumettilere şahit olmuştuk, yeni isimleri de mini dev albüm kalmıştı belleğimizde. Ekibe hoş geldin YKY, en azından yeni bir başlangıçta küçültürsün, tekli bir ciltte küçültürsün (ki her iki durumda da küçülttü zaten) ama devam eden bir seride küçültmek gerçekten alkışı hak ediyor.

Satış sitelerine yayınevi bilgisinin yanlış girilmiş olmasını ve yanıldığım için sayfanın üst kısmındaki mesajımdan ötürü özür dilemeyi çok isterdim ama YKY bana kıyamamış. Şimdi ağzıma geleni söylemek hakkımdır, hakkımızdır.
YKY'nin DC falan basması bana zaten hep garip geldi ama bunun bile doğru yapılamaması iyice garip. Sürekli yurtdışı karşılaştırması yapmak hoş değil ama insanın aklına geliyor ister istemez: Deutsche Bank yayınevi kuruyor diyelim, cep boy 2. hamur Örümcek basıyor, böyle bir şey görsem ne derdim acaba, bilemedim.