Galavant

Başlatan doktor1881, 05 Ocak, 2015, 18:07:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

YENİ BİR DİZİ DAHA.

Hayatının aşkını kendisinden çalan Kral'dan intikam almaya yeminli Yakışıklı Prens Galavant'ı anlatan dizi, peri masalları ile örülü müzikal bir komedi.

doktor1881

dün akşam seyretmek nasip olmadı Sabah izledim 21 dk lık müzikal komedi (Mozart müzikal değilmiş bunu seyrederken anladım) Aslında sağlam ve güzel bir dizi çıkarmış Ama çok sulu güldürmüyor Müziklerde ince ince mizahi erotiklik var Hiç olmazsa baştaki ilk 3 dk daki şarkıda mevcut olan bu erotikliği dinleyin Ama dizi için seyretmeyin diyorum çünkü bir şey yok

doktor1881

2.bölümde geldi Dizi notu 0/10 İkinci bir sanş vererek bir daha seyrettim 21 dk lık süresine rağmen bitmek bilmedi Artık 3. sanşıda kalmadı Uzak durun

Ahmet Oktay

Siz iyi şans verdiniz yine doktor, ben ilk bölümün 8. dakikasında dayanamayıp bıraktım :) Fox'un Empire diye yeni bi dizisi başladı, haftasonu ona bakacağım ben, merak ediyorum.

doktor1881

Şimdi internete baktığımda 3 ve 4. bölümlerde gelmiş hemen başka diziye geçtim ;D ;D ;D

Ahmet Oktay

2. sezonu çıkarsa çok şaşırırım ;D Ne dizileri harcıyorlar, bunu hayli hayli harcarlar.

doktor1881

Hayatımda nadir olarak bir diziyi izlemeyi bırakıyorum.Onlardan biri olan bu dizinin 2. sezonu başlamış arkadaşlar
Seyreden varsa arkadaşlara duyurulur ;D ;D

Ahmet Oktay

ABC Galavant'ı da iptal etmiş, adamların elinde dizi kalmadı neredeyse ;D

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 13 Mayıs, 2016, 10:42:07
ABC Galavant'ı da iptal etmiş, adamların elinde dizi kalmadı neredeyse ;D
Galavant'ı diziden bile saymam.Hayatımda seyrettiğim en berbat diziydi ::) ::)