Teks Sohbet Odası

Başlatan hanac, 07 Eylül, 2010, 21:16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

NIC

NIC

caretta

Ticci çizimleri bu güzel maceraya çok yakışmış doğrusu.Nic dostumuzun eklediği görseller de harika!

darkwood

Tex maceraları 200.özel renkli sayı ile dolu dizgin devam ediyor.
Renkli maceların tadı bir başka. ;)
Darkwood Sakinleri..

NIC

Alıntı yapılan: caretta - 02 Kasım, 2013, 09:22:48
Ticci çizimleri bu güzel maceraya çok yakışmış doğrusu.Nic dostumuzun eklediği görseller de harika!

Eyvallah abi,teks başlıkları canlansın yeterki  8)

Villa,Marcelo,Civitelli,Ortiz bunlar teksi çok güzel çiziyorlar ama bence tekse en çok Ticci yakışıyor

tommikser

Arkadaşlar Tex i arada hatırlatın.Sayenize okuyasım geldi Tex e başladım :D

pizagor

Alıntı yapılan: NIC - 02 Kasım, 2013, 13:40:11
Eyvallah abi,teks başlıkları canlansın yeterki  8)

Villa,Marcelo,Civitelli,Ortiz bunlar teksi çok güzel çiziyorlar ama bence tekse en çok Ticci yakışıyor

Ticci konusunda NIC'e katılıyorum. Alfa'nın Teks yayınladığı dönemde yanlış hatırlamıyorsam Beyaz Buffalo isimli macera olabilir, orada hayran kalmıştım bu isme. Macera konusunda yanılıyorsam Teks üstadları beni düzeltsin lütfen.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

NIC

DAMPYR

Renkli Sayılar daha ilgi çekici oluyor.Keşke türkiyede hepsi renkli yayınlansa.... :D :) :(

HacıGeraltEmmi

Maceraperest Efsanevi ciltteki 200. sayı değil herhalde ???

NIC

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Kasım, 2013, 13:55:15
Ticci konusunda NIC'e katılıyorum. Alfa'nın Teks yayınladığı dönemde yanlış hatırlamıyorsam Beyaz Buffalo isimli macera olabilir, orada hayran kalmıştım bu isme. Macera konusunda yanılıyorsam Teks üstadları beni düzeltsin lütfen.

Hocam sanırım Beyaz Buffalo hikayesinin çizimleri Fusco'ya ait,çizgisi Ticci'ye oldukça yakındır

O maceradan 3 sayı sonra ticci imzalı vahşi çocuk hikayesi var

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 02 Kasım, 2013, 20:14:41
Maceraperest Efsanevi ciltteki 200. sayı değil herhalde ???
malesef o orjinal 100'cü sayıdaki renkli sayıyıda tekrar yayınlamışlardı.buda 200'cü orjinal sayıdaki renkli sayı.onuda tekrar yayınladılar.. ::) :-\ :D

BAHADIR

"Hay canını albızlar alsın"

Bu durumun üstüne başka nedir ki...Teks'e 16 TL'yi kim verir ki...

Altın yaldızlı mı basıyorlar bu kitabı...

Ben eski sayıları sil baştan okusam hafta da 1 sayı zaten bir 10 yıl götürür beni...10 yıl sonra olmadı tekrar başa dönerim artık...

s.b

Ne zaman 16 tl oldu bu meret Bahadır abi? Her zaman derim, Süper Cilt en ucuzu diye.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN