Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

GTA V'e başladım bugün. Her GTA'da olduğu gibi ufak görevlerle başladı. Bakalım üçlü ne zaman bir araya gelecek
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Yeniden NFS Carbon'a başladım. Rap ağırlıklı özel bir çalma listesi de hazırladım, ama David Guetta - Blast Off kadar gaz veren bir parça çıkmadı henüz ;D

antiochia

hala FM 2015 oynuyorum arada bir :)

darkwood

Fırsat buldukça Legend Online 2 yi oynuyorum uzun zamandır, meraklısı çok olunca sürekli oyunu geliştiriyorlar.
Bakalım nereye kadar gidecek.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Oyun hayatım evlendiğim gün itibariyle tarih oldu. Artık oynasam oynasam sadece telefonda 101 oynayabiliyorum.v ;D ;D ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

akif1

GTA 5 Bi bitiremedim yaw. Normalde çok sevilecek bir oyun eksiği yok fazlası var ama bir türlü ısınamadım bitsede direk MGS Phantom pain ile takas etsem. GaLİBA Benim kafa biraz geride kalmış.

Sakızlı Ohannes Paşa

Bütün konsollarımı sattığım için hiçbir şey  ;D Ama bir ps4'üm olsaydı Phantom Pain oynardım.

maeglin

Zelda ve Mario'ya devam, kaç yaşına geldim vazgeçemiyorum :D

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: maeglin - 05 Eylül, 2015, 23:57:49
Zelda ve Mario'ya devam, kaç yaşına geldim vazgeçemiyorum :D

Vazgeçilir mi yahu? Hani mario platform ama zelda oyunlarını hiçbir yere bakmadan bitirebilmek için yetişkin insan olmak lazım gelir.

maeglin

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 06 Eylül, 2015, 01:44:48
Vazgeçilir mi yahu? Hani mario platform ama zelda oyunlarını hiçbir yere bakmadan bitirebilmek için yetişkin insan olmak lazım gelir.

Hemen, hemen onlarca oyun denedim her biri birbirinden güzel eğlenceli ama Zelda'nın verdiği keyfi hiç biri vermiyor.  :D

@Serhan

Nintendo 3DSXL cihazımda Monster Hunter 4 Bitirmeye çalışıyorum

Ralph

Dragon's Dogma oynuyorum 2010 oyunu, Skyrim benzeri, Capcom yapımı güzel bir oyun. Hikayesi ve görsel efektleri harika.

Nightrain

Little Big Planet 3

O kadar yeni karakter eklemelerine rağmen bir türlü ilk 2 oyundan aldığım tadı alamadım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Yarış aşkım tuttu, Trackmania 2 : Canyon yükledim dün akşam, kendim pist yapıp turlayıp duruyorum :)

battlehammer

son 10 yıldır falan Dungeons and Dragons Online oynuyorum. Üniversitede, hatta lisede FRP ile geçen onca zamanın anısına, şimdi bırakamıyorum ddo oynamayı.irili ufaklı 1500 kadar oyun steam'de bekleye dursun, ddo saatlerimi, günlerimi, aylarımı, yıllarımı yemeğe devam ediyor.