Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

bu aralar mgs:hd  collection oyununu oynuyorum...baya özlemişim be...

ercoktay

Bu aralar Steam de yaz indirimleri başladı. hemen hemen bütün oyunlarda ciddi indirimler var. ben son 4 gündür mesela siteyi sömürüyorum. almadığım oyun kalmadı. günlük hatta saatlik olarak oyun fiyatları değişiyor. mesela geçen bioschock 1 9.99 dan aldım. bugün 4.99 inmiş. en sevindiğim ise sonunda elder scrolls skyrim i 29.99 dolara almak oldu. Tek isteyip de alamadığım oyun Batman arkham city oldu. ciddi indirimi var ama galiba Türkiye nin olduğu bölgeye satışı yok. mesela batman arkham asyslum 4.99 dolardan satılıyor.

Bir de ttnetin playstore diye bir satış sitesi var. orası da ara sıra süper indirimler yapıyor. geçen haftalarda  Max Payne 3ü 69 tlden aldım. hoş şu aralar steamde o da 29.99 dolar civarı satılıyor.

Carnage

The Amazing Spider-Man'in PC versiyonu çıktı. Aranızda oynayan var mı? Son 3 aydır bilgisayarımda yaşamadığım aksilik kalmadığı için oynayamadım,muhtemelen uzun bir süre oynayamam. Nasıl bir oyun olduğunu merak ediyorum.

rumar80

Ben basit takılıyorum:
  Facebook'da Avengers Alliance

NIC

Bende halı sahalara geri dönüyorum

Siirtte adamakıllı bir maç yapamamıştık

Gerçi gençliğimiz Fenerli semih gibi oldu ama hadi bakalım

ercoktay

Ben bu aralar Guild Wars 2'yi oynuyorum. Arasıra WOW, Elder Scrolls Skyrim ve Diablo 3 takılıyorum. Max PAyne 3 te bir yerde takıldım öylece yatıyor kuzu kuzu. Pöh

kadri kerem

drfuhrer

max payne 3 oynuyorum bu aralar...tek kelimeyle inanılmaz bir oyun..özellikle senaryosu anlatılmaz,yaşanır..zaten grafikler ve aksiyon 10 numara...kaçırmayın derim

V

Emektar PS2'nin yanına PS3'ü koyabildim nihayet. 8)

Call of Duty Black Ops oynadım neredeyse tam gün ;D.Takılınca bıraktım.

Batman Arkham Aslyum ile devam edeceğim..
"İstemem,eksik olsun.."

pukay

herkesi Team Fortress 2'ye beklerim günde bir saat taklıyorum herkese şiddetle tavsiye ederim
zaten freet to play olmuş, steamden ücretsiz indirip online ortamlara dalızlayabiliyorsunuz.

Carnage

Son 4 aydır 4 adet hard diski,2 adet ekran kartını,1 adet dvd-rw'ı son yolculuğuna uğurladığım için oyun oynamaktan soğudum. Son aldığım hard diskte sorun çıkarmaya başladı ve oyun oynamanın tadı kalmadı benim için.

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 20 Ekim, 2012, 21:16:31
max payne 3 oynuyorum bu aralar...tek kelimeyle inanılmaz bir oyun..özellikle senaryosu anlatılmaz,yaşanır..zaten grafikler ve aksiyon 10 numara...kaçırmayın derim

Max Payne 3'ün grafikleri ve aksiyonu bence de 10 numara ancak senaryoyu biraz zayıf buldum. Ana karakter Max Payne çok klas olsa da hikaye biraz klişe geldi. Gerçi önceki oyunlarda da ana konu epey klişeydi ancak çok kaliteli diyaloglar ve etkileyici anlatım ile açığı kapatıyorlardı. Bu oyunda da karizma replikler olsa da önceki oyunlarla boy ölçüşemez. (Captain Baseball Bat boy'un sözleri bile hâlâ kulaklarımda çınlıyor)

Alıntı yapılan: V - 20 Ekim, 2012, 22:05:20
Emektar PS2'nin yanına PS3'ü koyabildim nihayet. 8)

Call of Duty Black Ops oynadım neredeyse tam gün ;D.Takılınca bıraktım.

Batman Arkham Aslyum ile devam edeceğim..

Black Ops nasıl olmuş sizce? COD serisindeki favori oyunumdur ancak Modern Warfarelar daha çok tutmuştu sanırım. Arkham Asylum'a gelince. Oynadığınıza pişman olma ihtimaliniz çok düşük.

Carnage

Alıntı yapılan: Carnage - 21 Ekim, 2012, 01:56:09
Son 4 aydır 4 adet hard diski,2 adet ekran kartını,1 adet dvd-rw'ı son yolculuğuna uğurladığım için oyun oynamaktan soğudum. Son aldığım hard diskte sorun çıkarmaya başladı ve oyun oynamanın tadı kalmadı benim için.

Max Payne 3'ün grafikleri ve aksiyonu bence de 10 numara ancak senaryoyu biraz zayıf buldum. Ana karakter Max Payne çok klas olsa da hikaye biraz klişe geldi. Gerçi önceki oyunlarda da ana konu epey klişeydi ancak çok kaliteli diyaloglar ve etkileyici anlatım ile açığı kapatıyorlardı. Bu oyunda da karizma replikler olsa da önceki oyunlarla boy ölçüşemez. (Captain Baseball Bat boy'un sözleri bile hâlâ kulaklarımda çınlıyor)

Black Ops nasıl olmuş sizce? COD serisindeki favori oyunumdur ancak Modern Warfarelar daha çok tutmuştu sanırım. Arkham Asylum'a gelince... Oynadığınıza pişman olma ihtimaliniz çok düşük.

ercoktay

Şteam çıktı çıkalı mertlik bozuldu. Eskiden bir oyunu alabilmek çok zor ve pahalı idi. Türkiye'de fiyat neredeyse kafadan yüzde 30 daha pahalı oluyordu. Şimdi steamden oyunlara ulaşım çok kolaylaştı.

Mesela 2 hafta önce Borderlands 2 ve Dishonored satın aldım. Borderlands muhteşem bir oyun olmuş. Benim gibi FPS  sevmeyen birine bile çok güzel zamanlar geçirtiyor. Dishonored'ı ise daha adam akıllı oynayamadım. Ama bütün oyun dergilerinden nerdeyse tam puan aldı.

Bu iki oyuna zaman ayıramamamın en büyük nedeni ise tekrardan WOW'a gelen yeni eklenti paketi. Panda diyarında geziyorum bu aralar.

Bir de sipariş verdiğim yeni ekran kartımın gelmesini bekliyorum. Çok heyecanlıyım bu konuda. Yüksek çözünürlükte oyun oynamak istiyorum.

V

PS3'te Resident Evil 5 oynadım.(Neredeyse tüm gün ) ;D
Sıkılınca bıraktım.Sıkıldım yani.
"İstemem,eksik olsun.."

pukay

hazır yaldır yaldır kar yağarken, tekrar skyrim'i kurdum dawnguard eklenti paketiyle