Bu Aralar Ne Oynuyoruz?

Başlatan Carnage, 08 Ağustos, 2010, 17:43:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Mortal Kombat Komplete Edition. Sonunda Mortal Kombat pc'ye çıktı konsolu olmayan benim gibi dövüş oyunu hastalarına gün doğdu vakit fatality vaktidir. Finish Him !

Carnage

HacıGeraltEmmi

ercoktay

Ben de Battlefield 4'ü dün indirdim. Ama bu gece saat 1 de açılacak Türkiye için. Premium'u da satın aldım. Origin için adım ercoktay. Multiplayeri nasıl olmuş bakalım çok merak ediyorum ben de. 8 saate yakın betasını oynadım ve bayağı beğenmiştim.

Jedmau

Deli gibi arkham origins

alan ford

oyun dünyasını günü gününe takip eden biri olarak icewind dale ıı ye başladım  :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

Alıntı yapılan: Jedmau - 30 Ekim, 2013, 23:36:57
Deli gibi arkham origins

Hangi platformda oynuyorsun? Bir de güzel mi?

Ben battlefield 4 ile aynı zamanda çıktığından ilk etapta almadım ama muhakkak alacağım.

Aynı FM14 gibi. Onu da erteledik.

Jedmau

Ps 3 te oynuyorum gayet güzel demin bitirdim

Newgame + başladım

drfuhrer

arkadaşlar,GTA 5'i oynamayanlar;sakın ola ben 'oyuncuyum' demesin...yüzyılın oyunu...6'sı çıkana kadar daha iyisi olmayacak emin olun...grafikleri,konusu,müzikleri tek kelimeyle inanılmaz...oynamadığınız her dakika kayıptır...haberiniz olsun...

ercoktay

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 31 Ekim, 2013, 03:33:58
arkadaşlar,GTA 5'i oynamayanlar;sakın ola ben 'oyuncuyum' demesin...yüzyılın oyunu...6'sı çıkana kadar daha iyisi olmayacak emin olun...grafikleri,konusu,müzikleri tek kelimeyle inanılmaz...oynamadığınız her dakika kayıptır...haberiniz olsun...

GTA 5 ben de satın aldım ve oynamaya başladım ama ben konsolda yapamıyorum bu tür oyunları ya. Yoksa grafik filan 10 numara.

Alıntı yapılan: Jedmau - 31 Ekim, 2013, 00:30:07
Ps 3 te oynuyorum gayet güzel demin bitirdim

Newgame + başladım

Diğer Batman oyunlarını PC'de oynamaya çalışıyordum ama PC'de o kadar zevkli değil. PS3'te ben de şu Battlefield fırtınası dindikten sonra almayı düşünüyorum :)

Gambit

amac nedir dr o oyunda ?

new york da gezip araba falan calmak mi >?

Jedmau

Ben ayda en az 5 oyun bitiriyorum :) ben şimdi oyuncu değilmiyim :D

Open world oyunlarda gta hiç sevmedim , saints row ve Sleeping dogs muhteşemdi

drfuhrer

arkadaşlar sleeping dogs harikaydı.ama şehir çok tenhaydı.ama gta 5 muhteşem..oyunun amacına gelince;gerçek bir film hikayesi gibi..3 kafadarın bir araya gelip büyük soygunlar planlaması ile ilgili..araba çalmak,polis öldürmek,soygun yapmak,tenis oynama,yoga yapmak..........gerçek hayatın kendisi diyebiliriz bu oyun için...favorilerim çok ama maalesef oyun tarhinin en iyi oyunu bu yapım...

V

Çocuklarla Gran Turismo 5 oynuyorum..6 için gün sayıyorum..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Şu anda Deadpool oynuyorum.