She-Hulk #1 - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 29 Eylül, 2023, 11:58:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

She-Hulk #1

Başarılı ceza avukatı Jennifer Walters, takip ettiği bir dava yüzünden kendisine düzenlenen suikast girişiminden ağır yaralı olarak kurtulur ama onu hayatta tutabilecek tek şey kan naklidir. Bu olaylar olurken tesadüfen yanında olan kuzeni Dr. Bruce Banner (yani İnanılmaz Hulk) kendi kanını kullanarak kan naklini gerçekleştirir fakat başarılı bilim insanının damarlarında dolaşan radyasyon, korkutucu bir dönüşümü ateşler. O andan sonra Jennifer Walters Vahşi Dişi Hulk olarak anılmaya başlar.

Yayın Tarihi: Eylül 2023
Yazar: Stan Lee
Çizer: Jack Kirby
Sayfa Sayısı: 24
Fiyat: 49 ₺

rumar80

Bu sayının çizeri Jack Kirby değil John Buscema'dır. Tanıtımda böyle yazmışsa "tebrik" ediyorum.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2023, 15:06:27Bu sayının çizeri Jack Kirby değil John Buscema'dır. Tanıtımda böyle yazmışsa "tebrik" ediyorum.

Marmara Çizgi'nin sitesinden aldım.

https://dukkan.marmaracizgi.com.tr/she-hulk-1

rumar80

Zaten senin yaptığını düşünmedim. Yazımda da "tanıtımda böyle yazmışsa" dedim. Çizgi roman işi ile uğraşan bir şirket en azından basit şeylere özen göstermeli.

Dylandog

YzbVolkan

Sal Buscema dan bir derleme cilt yapsalar
Ben Hulk u Sal Buscems ile sevmistim.
Sanki Marvel oyle bir cilt cikarmisti. Belki hatirlayan bit dostumuz vardir.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

rumar80

Marvel daha çok Herb Trimbe çizimleri olan maceraları yayınladı. Arada Sal çizimi var mıydı hatırlamıyorum. Ama yıllar önce Yaman dergisine çıkan renkli Hulk Sal Buscema çizimi.

rumar80

Alıntı yapılan: Dylandog - 12 Ekim, 2023, 12:45:34Keşke devamı gelse

Bu seri zamanı için bile biraz zorlama bir seri. Ama yıllar sonra çıkan diğer seriler daha okunabilir. Hele John Byrne'ün yazıp çizdiği seri çok eğlencelidir.

battlehammer

AI'a They/Them Hulk diye çizgi roman çizdirme fikri, çık aklımdan.