Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Dün Oyungezer'i aldım. Bu ön okuma kitapçığınıda okudum fakat hikayeden daha cok takıldığım bir nokta var. Çoğu konuşma balonunda kelimeler alt alta olacak şekilde üçe dörde bölünmüş. Bu da beni acayip derecede rahatsız etti okurken. . Ciltli hali de böyle mi ?  Şu an Edirne'de oldugum için teyit edemesem de Titana Saldırı'da bu derece bir durum olduğunu hatırlamıyorum.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

-brendon-

Samsun kitap fuarina geldiği için GerekliŞeylere teşekkür ederim öncelikle.Stand gençlerle doluydu avengerslara hücum vardi, insallah geldiklerine değmistir, bende wolverine ve marvel 1602 aldim, diğer yayincılarda gelse iyi olurdu bidakine diyelim.Berserk cilt 3 ü sordum karşı tarafla alakalı bi sorun varmiş onu bekliyorlarmis, standdaki arkadaşlara ilgi ve alakalarindan ötürü teşekkür ederim

dean

Nightrain

Bleach sanırım diğer mangaları kadar iyi satmıyor, yoksa Naruto ve One Piece gibi 25.cildi çıkmıştı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Chuck

Titana Saldırı. . Anime sonrası neler olduğunu acayip merak ediyorum. Bakalım neler olacak  :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Facebook'da Nisan ayı çıkacaklar part 1 notu ile birlikte;

hennessy

Uncanny Avengers 5 çıkıyor daha 3 ve 4 aldım okuyamadım :(
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Agamotto

Uncanny Avengers 5. cilt ile bitiyor muydu?

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 04 Nisan, 2016, 20:46:39
Uncanny Avengers 5. cilt ile bitiyor muydu?

Ongoing bitiyor. Ardından 9 sayılık Avengers & X-Men: Axis ana event geliyor. Onun ardından tek ciltlik bir Uncanny Avengers cildi daha var. Onun adı da Uncanny Avengers: Counter-Evolutionary. Sonrada All-New, All Different döneminin Uncanny Avengers'ı var.

Nightrain

Mangalar iyi satiyor sanirim. Titan 3 ay da 10 cilt yaptı.

ferzan

Uncanny Avengers 5 cildi topluca okumak istiyordum hikaye bütünlüğü adına, bu durumda Avengers & X-Men : Axis cildi ile Uncanny Avengers : Counter-Evolutionary 'yi de bekleyeyim mi?..Yoksa bu iki cilt muallakta ise ben beşi bir yerdeyi okuyayım mı çıkınca?..

5 kitabın tamamlanmasını bekledim, iki kitabı daha bekleyebilirim...Tabi planda varsa ve yaz sonuna kadar çıkarsa...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Alıntı yapılan: ferzan - 04 Nisan, 2016, 21:35:58
    Uncanny Avengers 5 cildi topluca okumak istiyordum hikaye bütünlüğü adına, bu durumda Avengers & X-Men : Axis cildi ile Uncanny Avengers : Counter-Evolutionary 'yi de bekleyeyim mi?..Yoksa bu iki cilt muallakta ise ben beşi bir yerdeyi okuyayım mı çıkınca?..

5 kitabın tamamlanmasını bekledim, iki kitabı daha bekleyebilirim...Tabi planda varsa ve yaz sonuna kadar çıkarsa...

Uncanny Avengers : Counter-Evolutionary'i çok fazla beklemen gerekmiyor. Avengers & X-Men : Axis çıkınca hepsini okursun bence.

sultanhisar

direk olarak Avengers & X-Men : Axis cildini okusak sıkıntı olur mu  .mali durumlar..

Nightrain

Gerekli Şeyler umarım Panini'nin yarım bıraktığı Guardians of the Galaxy'i basar. Hatta Bendis'li değil de, Abnett'li seriyi basarlar umarım. Tabii bir de Thor!

aguira

Panini'nin başladığı yayınlara devam etmeyeceği kesin mi yoksa sadece askıya mı alındı?