Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Deathnote nicelikli bir eser sevgili Bahadır

pizagor

Dikkat!!! Hikayeyle ilgili bolca ipucu içermektedir!!!

Deathnote 4 de bitti. Keyif almasına alıyorum, çoktandır herhangi bir çizgiromanda ya da romanda (en son Sarı Odanın Esrarı'nı okurken böyleydim) olmadığı şekilde acaba şimdi ne olacak heyecanıyla okuyorum. Ancaaaaak...

Dördüncü kitapta yükselen tansiyonun, L'in kimliğinin Misa tarafından artık bilinir olması ve bunu Light'a açıklamaya fırsat bulamadan hafızasının silinmesiyle çözümlenmesi bende hayal kırıklığı yarattı... Deathnote'un kullanım kurallarına sürekli yenileri eklenirken (ki aynen böyle ölüm defterinden vazgeçme durumunda hafızanın silinmesi hali birkaç bölüm önce o ölüm defteri kullanımına dair o kara sayfalarda anlatılmıştı) artık durum ne kadar içinden çıkılmaz bir hale dönüşürse dönüşsün yazarın ortaya yepyeni bir kural çıkaracağı ve böylece herşeyin sıfır noktasına geri döneceğini düşünebilir okur. Maç başlıyor ve oyunun yarısında kurallar değişiyor, bu nasıl kabul edilemezse Death note'daki durumun da ondan farklı bir tarafı yok... Keşke kurallar baştan yazılsaymışta okurken bu tarz süprizler yaşanmasaymış...

Ama okumaya devam... Her ne kadar eleştirsem de 5. sayıyı merakla bekliyorum!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

emre ozdamarlar

O defterle ilgili kurallar baya fazlaydi yanilmiyorsam.

yalcinerol345

hanac

hennessy

en kısa zamanda alalımda kaldığımız yerden devam edelim yayınevinide kutluyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Demek ki iyi yayın rahatlıkla satılabiliyor ve yenisi de basılabiliyor. MANGA bile olsa.

darkwood

Beşinci sayının bu kadar çabuk çıkması gerçekten güzel bir süpriz oldu.
Son yıllarda ülkemizde sevilmeye başlayan Manga yayınlarının çoğalması gerçekten güzel.
Düzenli yayın çıkarmak ise tamamen disiplinli çalışma, kitapların dönüşümü ve sermaye gücü ile alakalı konular..
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Bu akşam İlyas'tan 5.kitabı aldım birazdan başlayacağım death note kaldığı yerden devam ediyor......

hennessy

Facebooktan arkadaş yayıncılığa sormuştum

5.kitabın ellinci sayfası özelliklemi Siyah?

Evet Murat Bey. Kitaplarda bazı sayfalar boş ve siyah. Bu sayfalar henüz yazılmamış defteri gösteriyor :) öğrenmiş olduk bizde yanlış sayfalar diyorduk :)

hennessy

HacıGeraltEmmi

Oh oh maşallah. Gelsin tabi. Helal olsun yayıncısına, örnek olsun başkalarına ;)

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

tommikser

6. Sayının çıktığı kitap evi tarafından müjdelenmiştir. ;D