Julia İtalya

Başlatan DAMPYR, 13 Haziran, 2022, 14:40:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

İtalyada Çıkan Son Sayı:

Orjinal Sayı : 286

Konu: Berardi Giancarlo Senaryo: Berardi Giancarlo, Mantero Maurizio Çizimler: Boraley Steve Kapak: Spadoni Cristiano
Konusu : Birkaç ay içinde altı saldırı olmuştur... Birkaç hataya yer bırakan konsolide bir çalışma tarzını takip eden, soğukkanlı ve kontrollü hareket eden organize bir suçluvardır. Ancak kimse yanılmaz değildir, sadece küçük bir yanlış adım çoğu kişi için görünmezdir ama Julia Kendall için değildir...

Rossi

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 13 Haziran, 2022, 16:33:12
Teşekkürler Dampyr
Rica Ederim Tanıtımlar Sürecek ,Bide Juliayı Keşke Her Ay Bizde Görebilseydik Ama Bu koşullarda çok zor :'(

Saki

Julia tam Audrey hepburn  :)

karlıova

Julia'da çizerleri takip edemiyoruz. Sanırım oldukça fazla sayıda çizer belli bir stili takip ettirerek seriye katkıda bulunuyor. Ortalama bir çizgi olsa da zaman zaman benim zevkime göre biraz fazla vasat kalıyor. Tamam zaten Julia belki desenden çok nitelikli senaryo ve konuları için alınıyor ama bu ayki çizimler de öyle albümün alınmasına katkıda bulunacak cinsten değil...

Rossi

Bu aykiler güzeldi  be sevgili dostum.

DAMPYR

Juliada çizimler hep güzel oldu bugüne kadar bence hala güzel italyadaki son sayıda dahil, juliada çizer takımı iyi

karlıova

Alıntı yapılan: Rossi - 14 Haziran, 2022, 16:46:04
Bu aykiler güzeldi  be sevgili dostum.

Yanlış anlaşıldı mirim bu ay Mylos'un yayınladığı Julia 80'deki çizgiler gayet güzel. Ben tanıtılan Julia 286'yi kast etmiştim  :)

Rossi

Pardon mirim yanlış anlamışım:))