Deadwood Dick Çok Yakında Felix Farkıyla...

Başlatan BAHADIR, 07 Mayıs, 2022, 13:49:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Kinowa59

Harika bir haber. İşte bu. Özel sayı, büyük albüm Tex  No 21 Hualpai kahini' nin çizeri. Aylık Tex' ten de anımsıyorum. Son dönem, Teksas ve Kit Taylor kapak çizeri. Müthiş bir çizerden, müthiş bir yayın biz western tutkunlarını bekliyor . Biran evvel kavuşma Dilek'lerimle  kitaplığımın kutsal bölümünde ( Tex bölümü) yeri hazır bekliyorum. Ve bu güzel müjde için felix yayın a teşekkür ediyorum. Western ölmez, bir süre gözden uzaklaşır.

doktor1881

teşekkürler en kısa sürede erken ödeme kampanyası başlar Bu arada bu ortamda kitap basmak cesaret işi

Zeljko

işte feraset işte metanet işte sevgi işte aşk işte felix yayınevi...nerden baksan kral hareket
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

pizagor

Sırtta 1 ibaresi var   :o 

Benim bildiğim Felix Koleksiyon süreli sıralı uzun işlerden ziyade tek seferde yapıp köşesine çekilmeyi tercih eder...

Acaba tüm seriyi bir seferde mi raflara çıkaracak?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

aa

Merakla bekliyorum, acaba ne zaman yayınlanacak?
Esse Gesse Hayranı...

Zeljko

Serinin yazar ve çizerleri arasinda colombo,boselli,frisenda,andreucci de var ve kapakta bunlarin adi gecmedigine göre fasikül olarak cikacak bence

pizagor

Alıntı yapılan: Zeljko - 07 Mayıs, 2022, 18:27:47
Serinin yazar ve çizerleri arasinda colombo,boselli,frisenda,andreucci de var ve kapakta bunlarin adi gecmedigine göre fasikül olarak cikacak bence

Namümkün...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Zeljko

Ozaman hadi insallah diyelim...Umarim dip dalga yaratir da teks,ken parker patir patir cikarlar

Zeljko

Biraz daha dikkatli incelediğimde 7 sayılık serinin 3 cilt halinde de yayınlandığını gördüm,muhtemeldir ki felix yayınevi de aynı yolu izlesin

1. cilt (sayı 1-2) yazar masiero çizer mastantuono

2. cilt (sayı3-4) yazar colombo çizer frisenda

3. cilt (sayı 5-6-7) yazar boselli çizer andreucci

Vassago007

Alıntı yapılan: Zeljko - 07 Mayıs, 2022, 19:55:33
Biraz daha dikkatli incelediğimde 7 sayılık serinin 3 cilt halinde de yayınlandığını gördüm,muhtemeldir ki felix yayınevi de aynı yolu izlesin

1. cilt (sayı 1-2) yazar masiero çizer mastantuono

2. cilt (sayı3-4) yazar colombo çizer frisenda

3. cilt (sayı 5-6-7) yazar boselli çizer andreucci

Muhtemelen böyle çünkü orj 1. kapak ile bizim kapak aynı isimlerde aynı, sabırsızlıkla bekliyorum.

gamlıbaykuş

Güzel bir çizgi romana daha kavuşacağız Felix sayesinde. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

KenParker

worldman

Her sayı 64 sayfa galiba.Bu durumda tek cilt olsa daha iyi olmaz mıydı?

Zeljko

Alıntı yapılan: worldman - 07 Mayıs, 2022, 22:46:29
Her sayı 64 sayfa galiba.Bu durumda tek cilt olsa daha iyi olmaz mıydı?

Birinci fasikülün ilk 6 sayfasinda tanitim yazilari  var toplam 66 sayfa muhtemelen hepsi de o civardadir.Benim merak ettigim orjinaldeki önsözleri de okuyabilecek miyiz?