Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Thor, Conan Kimmerya filan araya girince Yürüyen Ölüler ve Red Sonja üvey evlat mı oldu yahu. Ne zaman çıkacak acaba, bilgisi olan varmı? Yanlış anlaşılma olmasın Conan'ı çıktığı gün aldım, Thor'uda kısmet olur kadıköy'e geçebilirsem haftasonu alacağım. Sırf Marmara'nın yayınlarını bekleyeceğim diye diğer yayınları da gidip alamadım. Hatta şimdi daha Durango ve Dampyr almadım dersem kızarsınız bana, zaten bir ben almamışımdır herhalde  :-[

tommikser

Abi Bone ve Yürüyen ölülerin baskı işi bitmiş.Sanırım bu hafta sonuna yetişir diyorlar.Bu yüzden gönlünü ferah tut.Bu arada hadi beaaaa demek istiyorum sana ;D

HacıGeraltEmmi

Şahane haber, toplu halde hepsini aradan çıkarırım bu vesile ile. teşekkürler bilgilendirme için.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 05 Mayıs, 2011, 09:39:37
Abi Bone ve Yürüyen ölülerin baskı işi bitmiş.Sanırım bu hafta sonuna yetişir diyorlar.Bu yüzden gönlünü ferah tut.Bu arada hadi beaaaa demek istiyorum sana ;D

Bak buna sevindim işte yürüyen ölüler gelsin okuyalım heyecan ile :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Büyülü Rüzgar

Arkadaslar şu an erdem yanımda yürüyen ölüler ve bone baskıda cıkan aksaklıklardan dolayı önümüzdeki aya kaldı gecmiş olsun ;D

HacıGeraltEmmi

canına yandığım!!  >:( En sonunda matbaa kurduracaklar bize.. Nedir bu baskı hatası! ndan çektiğimiz yahu...

essegesse

Bunun şaka olduğunu anlamış olmanız lazımdı:)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: essegesse - 05 Mayıs, 2011, 19:08:06
Bunun şaka olduğunu anlamış olmanız lazımdı:)

Tekrar Canına yandığım!! Sazan gibi atladık desenize  ;D ama böylede şaka yapılmazki kardeşim, kalbi olan var, hastası, yaşlısı var...

darkwood

Karamba Karambita!
Az kaldı yüreğimize iniyordu! Neyseki Yürüyen Ölüler ile Bone'yi okumuyoruz.
Sadece resimlerine bakıyoruz..  ;D
Darkwood Sakinleri..

Büyülü Rüzgar

5 mayıs şakasıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ;D ;D ;D ;D ;D

hennessy

İlyasım aman böyle şakalar yapmayın kalbimiz var ::) bu arada bana 5.kitaptan bir adet ayır c.tesi alacağım görüşmek üzere

Büyülü Rüzgar

murat dostum yarın kısmetse 6.ciltte gelecek onada bakarsın

Thunderbolt

Çok beğendiğim seri. Keşke daha sık aralıklarla çıksa.

kafkaesk

bone'un 2. kitabı ile birlikte yürüyen ölüler 6 da dün çıktı.

hennessy

spolier içerir

5.kitap da bitti Bizim ekip benzin bulmak için dışarı çıkar ve havada gide bir helikopter görürler sevinirler ama helikopter düşer ekip onu bulmaya gider ve ordan başka bir ekip ile tanışırlar yalnız bu ekibin başında kendini vali sanan cani ruhlu bir herif vardır bizimkilere acımaz ve yerlerini öğrenmeye çalışır 6.kitabın çıkması iyi oldu iki ekip arasındaki çatışmayı izleyeceğiz büyük ihtimalle işler kızısacak hikaye çok güzel gitmeye devam ediyor.