Zagor Dev Albüm - LAL

Başlatan hanac, 15 Nisan, 2011, 18:05:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

1. album senaryosu saçma sapandı. Kitabı yarım bıraktım. Umarım bu sayı böyle olmaz.
Esse Gesse Hayranı...

NIC

Marty amcanın ilk devleri güzeldir,Zagor da zamanla güzelleşecektir

Nightrain

Sipariş verecektim lakin şurda yazılanlardan sonra vazgeçtim.

Edit: Dayanamayıp verdim siparişimi, Tex Özel Albüm Sayı 1 ile.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

FerdiFon

Bir Çok Arkadaş   Zagor Dev Albüm  1'in  Çizimlerinden Memnun Kalmamış  ,  Bense  Okuduğumda   Allahtan    Alessandro Chiarolla  Veya    Roberto D'Arcangelo'ya Çizdirmemişler Diye Duacı Olmuştum   Zagor Dev Albüm'ün  2. Sayısının Çıkacağını Az Önce Öğrendim  Çok Sevindim Hatta Çizerinin Marco Verni  Olması İse Sevincimi İkiye Katladı  .
Yorumların Birinde  Bu Tür Kitaplarda  Tex'e  Ayrı Bir İtina Gösterilmesi Belirtilmiş  Ben Buna Katılmıyorum , En Son Okuduğum Kitap  (  TEX  /   Özel  Albüm  :Sayı  4  /  Kızgın Kurşun  )
Çizen :  Sergio  Zaniboni
Adam Macerayı Öyle Bir Çizmişki  Resmen  Karikatür Gibi  , Bir Çok  Karede Sadece  Karakterler Var   Arka Fon  Bembeyaz   Bomboş   ...

BAHADIR

Bonelli her zaman Tex'e ayrıcalık gösterir dedim doğrudur...Ama çizerin çizim tarzı bu konunun içine girmez...

Hatta Sergio  Zaniboni'nin çizgilerini Diabolik'te de ben sevmemiş...Tex'i daha iyi kotardını bir mesajımda ifade etmiştim...

Bonelli'nin Tex'e daha bir ayrıcalık ve özen göstermesini de yadırgamıyorum... Sonuçta Bonelli'nin en çok satan olmasının yanında en iyi karakteri...Ama demek istediğim Tex'e gösterdiği ayrıcalığın az birazını Mister No'ya gösterseydi, bu gün belki hala yayınlanıyor olurdu... Dev albüm Zagor'lar da daha farklı senarist ve çizerlerle çalışsa albenisi daha farklı olurdu...Sadece bu... :)

tommikser

Ben en çok Villa Zagor çizse nasıl olurdu diye merak ediyorum?

BAHADIR

Tamami ile bir macera çizmesini zor görürüz... Olsa müthiş olurdu ama herhalde böyle bir şey olurdu...

Gambit

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Mayıs, 2012, 15:36:20
Sipariş verecektim lakin şurda yazılanlardan sonra vazgeçtim.

Edit: Dayanamayıp verdim siparişimi, Tex Özel Albüm Sayı 1 ile.  ;D

Ya niye verdin, ben yari fiyatina verirdim :D

Satis basligimi update edeyim ben bi ara en iyisi :)

Nightrain

Keşke satacağını yazsaydın. :(

Nightrain

Bu cildi neden büyük basmışlar ya! Yurtdışında da mı böyle acaba? Yoksa dev albüm ismi büyük olmasında mı geliyor? Evet, çok zekiyimdir.  :P

Nightrain

2.cilt Nisan da geliyormuş, doğru mudur?

NIC

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 23 Mart, 2013, 14:27:12
2.cilt Nisan da geliyormuş, doğru mudur?
Türkiyedemi, İtalyadamı. ???İtalyada yılda bir kere çıkıyor bildiğim kadarıyla.. ??? :o :D

haysat

İtalya'da 2. cilt yayınlandı zaten.

Demekki Türkiye'de çıkacak,güzel bir haber.

İtalya'da çıkan 2. sayının kapağı....

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

s.b

Lal fazla geçikmeden yayınlayacak demekki. Zaten Zagor yurdumda çok satılan çizgi romanlar arasında. Her türlü alıcı bulur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN