Yeni Zagor Serisi - LAL

Başlatan hanac, 01 Aralık, 2009, 16:37:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 25 Haziran, 2019, 09:01:21
Ama bu puanlamalar neye göre yapılıyor araştırmak lazım. Okuyucu oyları değilde siteyi hazırlayan kişilerin puanlaması sanırım.

Dediğin gibi, galiba siteyi hazırlayanın notları bu.

Yoksa şu kadar oy verildi diye yazarlardı.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 24 Haziran, 2019, 14:16:11
Zagor 206-207
İsyan-Hellgate yanıyor.

Bisi muhteşem çizmiş.

İşte bu çizimlerden bazı örnekler;

Mrtekin

Hellgate macerası benim de
özellikle çizimlerinin güzelliği ile beğendiğim bir macera oldu. Puanlamanın yerinde olduğunu düşünüyorum.
They drew first blood...

caretta

Evet çizimleri çok güzel bir macera idi. Senaryoda bazı tutarsızlıklar vardı ama olsun diyelim. Hellgate Hapishanesi
gibi geçmişin dehşetini yaşatan bir yapının seri top atışları ile yıkılması çok çarpıcı idi. Lal keşke bu seride hızlansa.
Bu 594-595 sayılar Ocak-Şubat 2015 tarihli.

sultanhisar

Hiç değilse... düzenli yayınlıyor...

Nomad

Aramızda para toplasak, ne kazanıyorsa versekte Sedioli Zagor çizmese.
Ben de aylık seriye geri dönsem tekrar.
Hayır almaya da aldık tüm sayılarını ama okumaya elim gitmiyor.
Bonelli tüm düzgün çizerleri Tex e aldı. Gerisini ölüme terketti resmen.
Ölüm demişken, kaç yaşında bu Sedioli.
Var mı bir umut  ;D

hanac

Zagor 208-209-210
Umutsuz Koşu-Kaufman'ın Hayvanat Bahçesi-Kayalıktaki Kale (ilk 54 sahife)

Burattini kötü yazmış (Çoğunlukla olduğu gibi) ve Nuccio vasat çizmiş.

Zagor ve Çiko, genç bir kıza yardım ederler. Kızın ağabeyini öldüren bir çetenin peşinden bir adaya giderler.
Ama tuzağa düşürülürler ve avcı iken av olurlar. Ama gerçekten av olurlar.
Kaufman adlı bir zenginin dünyanın her tarafından topladığı hayvanlara karşı Zagor mücadele edecektir.

Öylesine yazılmış boş bir hikaye (Burattini Style), çizimleri yapan Nuccio'nun ikinci Zagor macerası.

İlk çizimini de beğenmemişim. Bkz. LAL Sayı 145, 147 ve 148.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10132.msg193230.html#msg193230

rumar80

Mesele Burattini değil.  Günümüzde Fumetti yazarlarının çoğu vasat maceralar yazıyor. Arada iyi macera olsa da çoğu fumetti yazılmış olmak için yazılıyor havası veriyor.
  Bir iki isim dışında iyi yazar olduğunu çok düşünmüyorum. Boselli, Manfredi ilk aklıma gelenler.

dean

Zagor, Kaska Kızılderililerinin reisi çılgın Kaukas ve kardeşi dev Yüzsüz ile başa çıkabilecek mi ?

Sayfa Sayısı: 96
  Etiket Fiyatı: 14 TL

dean

Darkwood'un etrafını saran görünmez kalkanı oluşturanlar kim ?

Üstad Gallieno Ferri çizimi bu renkli sayıda Zagor ve Çiko korkunç düşmanlarla bir kez daha karşı karşıya.

Etiket Fiyatı: 20 TL

darkwood

Alıntı yapılan: dean - 15 Kasım, 2019, 13:54:45

Darkwood'un etrafını saran görünmez kalkanı oluşturanlar kim ?

Üstad Gallieno Ferri çizimi bu renkli sayıda Zagor ve Çiko korkunç düşmanlarla bir kez daha karşı karşıya.

Etiket Fiyatı: 20 TL

Zagor'un tekrar görünen korkunç düşman kim acaba, kapak bana bir fikir veriyor gibi ama ...
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Kasım, 2019, 00:13:38
Zagor'un tekrar görünen korkunç düşman kim acaba, kapak bana bir fikir veriyor gibi ama ...

Gitar Jim veya Süpermayk geri geliyor olabilir.

Tuco Ramirez

Yok, kesin Rakosi'dir ☺️

haziran00

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 18 Kasım, 2019, 18:40:08
Yok, kesin Rakosi'dir ☺️

İlerleyen sayılarda hakikaten Rakosi dönüyor  ;D Thunderman var dönenlerden birde

karlıova

Arkadaşlar Zagor maceralar bölümünde daha önce bahsi geçmiş, 6 sayılık bir Hellingen dönüş hikayesi geçen ay itibarıyla yayınlanmaya başlanmış durumda. 600 renkli sayı ve devamında 601 bu ay yayınlandı. Ferri ustadan son bir hatıra olarak bu saga'yı almayı düşünüyorum.

Böyle önemli bir sayı yayınlandıktan sonra hiç yorum/görüş paylaşılmaması ilginç. Eski fanların sabırsızlıkla beklediği bir sayı olduğunu düşünüyordum.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7154.0.html