Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: İdrava - 19 Şubat, 2019, 20:49:30
Ben sordum. Ne zaman yayınlanacağı belli değilmiş.

Belirli bir tarih veremiyorlarsa epey bir bekleyeceğiz demektir. Umarım tersi olur.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

İdrava

Valla aldığım 22 kitabın değeri yok olur bir anda. Umarım okuyucularını üzmezler. Ben her seferinde seriyi koleksiyon olarak bitirme umuduyla alıyorum. Yoksa niye başlayayımki? Umarım yayınevi bunu önemser...

darbove

Conanı bilmem de ellerindeki image serilerinin akıbetini merak etmeye başladım. Bu kadar yerli çıkarabiliyorken yabancı yayınların periyotları beni tedirgin ediyor.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

İdrava

yunusmeyra

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1956.msg209241.html#msg209241

Alıntı yapılan: ilke - 05 Ağustos, 2019, 14:40:02
...................................................

Mahmud'un çizdiği Conan The Barbarian toplam 12 varyant kapakla çıkıyor. Bu kapakların 10 tanesi rick and morty'de yaptığımız gibi çizgi roman dükkanlarına özel varyantlar olacak. AF 15 ve Conan Eylül ayı içinde çıkacak. Ayrıca Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı'nın 23 ve 24. sayıları da dizgide. Ekimde ya da Kasım başı bunlar da çıkmış olacak.

.................................................

İlke'ni yukarıdaki satırlarını da kapsayan ayrıntılı açıklamasını bugün forumda okumuşsunuzdur... ama ne edelim ki "algıda seçicilik" olayı burada da kendini gösterdi ve biz o açıklamadan yine görmek istediğimiz bölümü gördük  ;D

hail İlke!
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Bugüne kadar çıkan sayıları bir hatırlayalım

1

2

3

hanac

hanac

hanac

hanac

Tuco Ramirez

23 ve 24 için geri sayım başladı anlaşılan😃

hanac

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 01 Ekim, 2019, 19:11:23
23 ve 24 için geri sayım başladı anlaşılan😃

Az kaldı, İlke 5 Ağustos'da duyurmuştu.

Alıntı yapılan: ilke - 05 Ağustos, 2019, 14:40:02
Ayrıca Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı'nın 23 ve 24. sayıları da dizgide. Ekimde ya da Kasım başı bunlar da çıkmış olacak.

darkwood

Yayın periyotlarının arası iyice uzadı, şu güzel seriyi bir hızlandırsalar sonunu görebileceğimizden umudumuz olur en azından.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan